Upravený vzhled dotažený do posledního detailu si v dnešní moderní době může dovolit úplně každý. Zvláště ženám může k perfektní vizáži hravě dopomoci kvalitní žehlička na vlasy, která většinu práce odvede za ně a umožní jim snadno a rychle vytvořit dokonalý styling vlasů. V dnešní době je těchto pomocníků k dostání celá řada, díky čemuž se finální výběr značně komplikuje a mnoho žen si neví s tímto úkolem rady. Patříte-li mezi ně, nenechte si ujít následující řádky, které vám poradí, čeho se při výběru nové vlasové žehličky držet, abyste při svém nákupu nesáhli vedle!

4 kroky ke správně vybrané žehličce

Čím více výrobků je k dostání, tím složitější je pro vás konečný výběr. Rozhodně se nesnažte vybírat jen podle vzhledu, který je sice důležitý, nikoli však nejdůležitější. Následující 4 kroky vám při rozhodování pomohou nekoupit zajíce v pytli.

15966NTQ

 Délka vlasů

Prvním kritériem při výběru žehličky na vlasy by měla být délka vašich vlasů. Správná žehlička vám pomůže úpravou vlasů. Kdo má dlouhé a husté vlasy, měl by vsadit na žehličky disponující širší žehlící plochou. Naopak ženy s méně hustými a kratšími vlasy mohou sáhnout po klasice v podobě žehlící plochy o velikosti 2,5 cm.

 Nastavitelná teplota

Sázkou na jistotu a skvělou investicí je žehlička na vlasy, která vám umožní nastavit si teplotu dle libosti. Tuto možnost rozhodně nepodceňujte, neboť jinou teplotu si nastaví ženy s hustými vlasy a jinou ženy s vlasy jemnějšími, kterým by příliš vysoká teplota jen ublížila. Žehlička s nastavitelnou teplotou se přizpůsobí vaší hřívě a umožní vám si vlasy upravit i bez nutnosti si je zbytečně poškodit.

 Materiál žehlicí plochy

Vlasové žehličky se odlišují i použitým materiálem na žehlicí ploše. Snažte se vyhýbat kovovému povrchu, který vlasům ubližuje, mnohem lepší je sáhnout po žehličce s keramickým povrchem, která zaručuje rovnoměrné sálání vydávaného tepla.

 Vzhled

Až v poslední řadě si žehličku vybírejte i podle vzhledu. Vlasoví pomocníci jsou často nedílnými doplňky žen a vzhled je proto jejich předností. Pestrý výběr naleznete na puls.cz, kde si vybere i ta nejnáročnější z vás.

18392YWQ

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno