Každé okno dovedou rozzářit jednoznačně krásně rozkvetlé květiny. Stačí prakticky jen málo – koupit si truhlík a zasadit do něj květiny, které máte rádi. Skvělé na celé věci je, že právě díky samozavlažovacím truhlíkům nemusíte mít strach, že by květiny postrádaly a uvadaly. To nejdůležitější – tedy mnoho vláhy – jim truhlíky nabídnou vlastně samy. Chtěli byste se pochlubit květinovou dekorací oken? Máme pro vás hned několik tipů na atraktivní samozavlažovací truhlíky, které vás překvapí i moderním designem.

Mareta – až 49 úžasných kombinací

Naším prvním tipem je samozavlažovací truhlík Mareta, který i vás stoprocentně příjemně překvapí barevnými kombinacemi, díky kterým mohou být vaše okna ještě smyslnější. Truhlík má totiž vyhovující dvoudílnou konstrukci. Díky tomu je možné kombinovat barvy a vybírat dokonce až ze 49 kombinací. Barvu květináče tak lehce sladíte s barvou oken, fasády i květin samotných. Kromě toho má otvory pro háky, takže ho můžetezcela bezpečně pověsit na parapet i zábradlí balkonu.

01

Bergamot – prakticky a elegantně

Pakliže raději preferujete praktická řešení, nesmí vaší pozornosti uniknout model Bergamot. Patří mezi klasické samozavlažovací truhlíky. Má vysoce praktický úzký design, díky kterému je možné ho jednoduše umístit. Perlou tohoto typu jsou otvory pro zavěšení pomocí řetízků.

Berberis – větší už to nebude!

Do třetice bychom vám rádi představili velkoobjemový samozavlažovací truhlík Berberis. Tento má dvě samostatné nádoby, takže v něm můžete pěstovat zejména květiny i bylinky zároveň. Každá nádoba má otvory pro pevné uchycení opory pro rostliny. Truhlík je možné mít ve 3 různých barevných variantách.

Kde koupit?

S nabídkou těchto skvělých samozavlažovacích truhlíků přichází česká firma PLASTIA s.r.o. Kromě nich má v nabídce i samozavlažovací květináče, rozkošné konvičky a rozprašovače a jiné příslušenství pro péči o květiny i na zahradu. Vše si můžete prohlédnout a koupit na www.plastia.cz.

berberis-02_559x559

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno