Ve světě koček je jen jedna důležitá věc kromě optimálního zázemí pro správný vývoj, a to zdravá a kompletní výživa. Krmiva pro kočky hrají v jejich životech opravdu důležitou součást. Podle toho, jak se kočka stravuje poznáte, jestli je spokojená nebo naopak působí podrážděně. V případě, že se v této otázce spolehnete na obyčejná krmiva pro kočky z běžných obchodních řetězců, nikdy si nebudete jisti, jestli vaší kočičce nic nechybí. Zaměřme se na speciální krmiva pro naše čtyřnohé mazlíčky a představme si dva přední celosvětové výrobce, kteří hledí na maximální kvalitu superprémiového krmiva.

 

Krmiva pro kočky N&D

Krmiva pro kočky od italského výrobce N&D představují samotný vrchol superprémiového označení. Mezi hlavní suroviny těchto granulí patří kuřecí, jehněčí maso, ale i ryby nebo maso divokých prasat. Maso je speciálně vybíráno tak, aby neobsahovalo žádné antibiotika, konzervační látky, hormony.

tow-canyon-river-fel-23kg-800x600

Granule jsou vyráběné z masa čerstvě po porážce. Jedná se tedy o maximálně výživný produkt, který si zachovává svou přirozenou chuť a bohatou skladbu živin. Řada s označením Grain free neobsahuje obiloviny, ale výhradně brambory.

 

Krmiva pro kočky Brit Premium

A nyní si představme krmiva pro kočky Brit Premium, které jsou z celosvětového hlediska známá ve více jak 50 zemí světa. Díky profesionálnímu přístupu a zodpovědnému pohledu na kočičí svět se společnost VAFO PRAHA stala se svými superprémiovými krmivy oblíbenou značkou pro mnoho rodin.

Krmiva Brit Premium jsou odrazem dlouhodobého sledování koček a psů předními odborníky. Kupujte svým mazlíčkům jen to nejlepší krmivo a sledujte ty změny v jejich životě. Kondice a zdraví není samozřejmostí, tu si musí vybudovat a následně udržet, na špatné stravě to však není tak jednoduché.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno