Máte zálusk na novou a lépe placenou práci? Nebojíte se jít „s kůží na trh“ a chcete sobě i svému okolí ukázat, že na to máte? Mít zdravé sebevědomí a ambice je chvályhodné a dává to impuls dalšímu profesionálnímu růstu.

Aby měl uchazeč šanci uspět ve výběrovém řízení, musí ohromit svým životopisem. V reálu máte zhruba šest až deset sekund, které rozhodnou o tom, zda personalistu zaujmete. První pohled hraje v systému výběrových řízení významnou roli. Personalista managementu firmy životopisy předkládá a dělá první rešerši o možných adeptech. O tom, zda vaše CV položí nahoru, rozhodne zdánlivě maličkost – skvělý design.

Proč CVAPP.cz?

Pokud si nejste jistí, zda váš současný životopis odpovídá všem požadavkům, vytvořte ho podle profesionálních šablon cvapp.cz. Šablona životopisu vám pomůže dodržet standardy a schopnost vypovědět o sobě v krátkosti to nejlepší. Šablona je designově uzpůsobena tak, aby zaujala vizuálně a jak moc osloví obsahově už je jen a jen na vás.

Vybírat lze mezi profesionální, kreativní, moderní a jednoduchou verzí. Každá má své opodstatnění a účelnost. S profesionální šablonou uděláte největší dojem při aspiraci na manažerskou nebo administrativní funkci. Kreativní šablona se hodí pro markeťáky nebo pozice s uměleckým zaměřením. Moderní šablony se ujmou v pozicích IT nebo u operátorských míst. Jednoduchá šablona vychází z klasického retro pojetí a velmi dobře se bude hodit u konzervativních typů zaměstnavatelů.

Co nesmí v CV chybět?

V dobrém životopise by neměly chybět kontaktní a základní osobní údaje, souhrn (představení uchazeče, cíl), dosavadní kariéra, dovednosti a vzdělání. Dobré oko si navíc uděláte, když použijete i vyplnění doplňkových oddílů, jako jsou dosažené úspěchy a milník, sociální projekty a iniciativy, ocenění, certifikáty a organizace, záliby a zájmy. Životopis lze pomocí šablon zvládnout na webu cvapp.cz během 15 minut. S perfektním životopisem máte výraznou šanci výběrové řízení vyhrát.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno