Známe to všechny. Ráno spěcháme do práce a odpoledne jsme úplně vyždímané. Ale náhodou má dnes večer dorazit milá návštěva a na podlaze jsou drobečky, vlasy možná kapička od kečupu od dětí. V případě mazlíčků i chlupy nebo zrnka písku. Vážně nemáme čas vysát celou podlahu, pak vzít do ruky mop, a ještě čekat až podlaha uschne. Můžeme ale do ruky vzít super pomocníka, který podlahu perfektně vyčistí i bez vysávání, protože pojme i větší nečistoty a podlaha je navíc za pár minutek suchá. Takže máme čas se i trochu načančat.

S AKU podlahovou myčkou Kärcher FC 7 Cordless totiž nemusíme vysávat před mytím podlah. Odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých každodenních nečistot v jednom kroku bez předchozího vysávání. Ušetříme tak alespoň polovinu času!

Perfektní výsledky úklidu podlah zajistí technologie čtyř válců, které se proti sobě otáčejí, což umožňuje rychlé a efektivní čištění. Přístroj má dvě nádrže. V jedné je čistá voda s čisticím přípravkem, která neustále namáčí válečky, zatímco se nečistoty shromažďují v nádrži na odpadní vodu. V hlavě podlahové myčky jsou umístěny vlasové filtry zajišťující bezchybné sbírání vlasů nebo chlupů. Když narazíme na zaschlou špínu, která jde hůře umýt, můžeme použít funkci BOOST, ta si s ní jednoznačně poradí. Konstrukce stroje je promyšlena do posledního detailu, díky čemuž čistí i v rozích a podél okrajů.

Plně nabitá Li-Ion baterie s dlouhou životností zajistí provoz myčky až na 45 minut, což je dostatek času na mytí podlah i v rozlehlejších domácnostech (až 135 m2 na jedno nabití). Flexibilitu pohybu díky bezdrátovému provedení ještě umocňuje otočný kloub, díky kterému lze rukojeť naklonit až o 90°a čistit tak podlahy i pod nábytkem.

Údržba a čištění stroje

Podlahová myčka má vizuální i akustický signál, který vás upozorní, že je nádrž na čerstvou vodu prázdná a nádrž na špinavou vodu plná. V té chvíli i sama vypne. Po práci je vhodné přístroj umístit dle návodu do čisticí stanice a stisknutím 2 tlačítek po dobu 3 vteřin spustit funkci samočištění. Válce lze i prát v pračce na 60 °C a nádržku na špinavou vodu můžeme vložit do myčky nádobí. Vše je uzpůsobeno tak, aby byl zajištěn co nejvyšší standard čistoty a pohodlí.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

2 KOMENTÁŘE

  1. Mopem vytírám často, ani by mě nenapadlo, že by si někdo na domácí práce používal něco jiného. Jako hadr do ruky také občas vezmu, ale není to tak horké. To už musíme třeba otírat venkovní nábytek nebo něco takového. Jinak mě nikdo s kusem hadru v ruce nevidí. Prach dělají děti. Ať se taky v domácnosti nepředřu.

  2. Taková pokládka podlah se musí dělat opravdu kvalitně a hlavně se nesmí tlačit na pilu. Co nám říkali známí, tak se snažili o to si udělat baráka svépomoci a zrovna podlahy je přišly ve výsledku šeredně draho. Někdy je holt lepší svěřit svoji nemovitost profesionálům a nezkoušet štěstí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno