Pistolové kolimátory symbolizují oblíbený doplněk všech příznivců sportovní střelby. S jejich pomocí se totiž můžete poměrně rychle zdokonalit ve střelbě. Jak se správně osazují?

Pistolové kolimátory pro skryté nošení

Malé pistolové kolimátory pro skryté nošení Holosun byly uvedeny teprve nedávno. Od té doby se však těší velké oblibě. Kolimátory je možné osadit na zbraně OR, tedy optics ready zbraně, které zároveň mají z výroby na závěru přípravu pro kolimátor.

Jak postupovat při osazení?

Abyste mohli kolimátor od Holosunu správně osadit, potřebujete originální destičku od Holosunu, která zajistí bezproblémovou montáž.

Pokud ji však nemáte a pořizovat ji nechcete, můžete si poradit i jinak. Postačí vám montážní destička podle výrobce a modelu pistole. Holosun je totiž například do jisté míry kompatibilní s destičkou pro Shield – RMS. Neobejdete se ovšem bez drobné úpravy. Jednotlivé aretační body je totiž nutné na destičce upilovat.

Jaké kolimátory stojí za vaši pozornost?

Kolimátorů pochopitelně existuje celá řada. My jsme pro vás vybrali dva modely, které rozhodně stojí za vaši pozornost.

Prvním z nich je kolimátor Holosun HS407K, který nabízí osnovu o velikosti tečky 6 MOA. Díky tomu je vhodný zejména pro zbraně kompaktních rozměrů. Větší tečka přitom umožní rychlejší střelbu.

Zajímavý je také kolimátor Holosun HS507K, který disponuje tečkou o velikosti 2 MOA. Je ideální na competition zbraně, kde budete střílet na více než 20 metrů.

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno