Jste zahradními kutily a vaše zahradní náčiní už se nikam nevejde? Nebo vám už nestačí úložný prostor v domě? Nabízí se geniální řešení v podobě zahradního plechového domku, kam veškeré náčiní i společně se zahradním nábytkem schováte. Zahradní domek na nářadí v moderním designu se hodí do každé zahrady.

 

Proč je domek na zahradu tak šikovný?

Zahradní domek na nářadí je ideální místo k uskladnění zahradního nářadí, nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů, jízdních kol a mnoho dalšího během celého roku. Vaše pracovní zahradní náčiní je spolehlivě ochráněno před nezmary počasí a také neláká zloděje.

Zahradní domky jsou prakticky řešené a kromě výše zmíněných věcí do něj bez problémů umístíte i například sportovní, bazénové, grilovací, campingové i motoristické potřeby.

Který jiný skladovací prostor by vám lépe posloužil? Žádný.

 

Jaký vybrat?

Jaký plechový domek vám na zahradě poslouží nejlépe? V nabídce naleznete plechové zahradní domky s pultovou či sedlovou střechou, která je vždy zlehka nakloněná na jednu či druhou stranu (podle toho, jak to každému zákazníkovi vyhovuje), aby byl zajištěn spád děšťové vody.

Domek je vyrobený z pozinkovaného profilovaného plechu s vysokou pevností a se sílou stěny okolo 30 mm. Střešní a podlahové části jsou žárově pozinkovány a zbytek konstrukce prošel elektrolytickým zinkováním. Pozinkovaný plech s práškovým nástřikem je odolný vůči špatnému počasí. Každý domek obsahuje ventilační mřížky k odvodu vzduchu.

 

Každý domek je váš originál

Naše zahradní domky jsou vyrobeny z praktického a cenově dostupného plechu, který ale může mít mnoho motivů. Můžete si vybrat, zda byste raději zvolili do vaší zahrady design napodobující dřevo, zvolit nátěr v béžové či zelené barvě, či zvolit pozinkovaný domek stříbrné barvy.

Každý zahradní domek není problém uzpůsobit dle vašeho přání. Počínaje samotnou velikostí a rozměry společně s preferovaným materiálem. Je možné jej vybavit oknem, zámkem na klíč či jinými vylepšeními dle přání zákazníka.

Nemusíte se obávat, že by domek narušil přírodní ráz vaší zahrady. Opak je pravdou, barvu a styl vnějšího designu si zvolíte dle svých představ a takto vaši zahradu domek hezky zpestří.

Individuální přístup je v případě výroby plechových zahradních domků na prvním místě. Každý zákazník si může například i každý element zvolit v jiné barvě – stěny, dveře i střechu.

Montáž domku je velmi jednoduchá a rychlá. Zahradní domek doporučujeme instalovat na již předpřipravený dlážděný, dřevěný či betonový povrch, který se nachází na rovině. Domek bude takto stabilnější a lépe se vám do něj budou ukládat věci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno