Dlouho očekávaná novinka Pedro Frujty Superželé Ovobobule je konečně tady! Želé bonbony s jedinečnou recepturou a 30 % obsahem ovocných šťáv se stanou vaším favoritem! Pedro Frujty neobsahují přidaná barviva ani palmový olej. Díky přírodním aromatům a ovocným šťávám z koncentrátů černého rybízu, aceroly, acai a limetky, ale i zajímavým tvarům ve formě bobulí, už nebudete chtít mlsat žádné jiné želé bonbony.

Pedro Frujty Superželé Ovobobule obsahují ovocné šťávy z koncentrátu černého rybízu, aceroly, acai a limetky, které bonbonům navíc dodávají barvu. Pro jejich šťavnatost si je zamilujete na první ochutnání!

Pedro Frujty Superželé Ovobobule jsou baleny v 50 g sáčcích s ohledem na prémiovost produktu a kontrolu velikosti konzumované porce. V receptuře nejsou použitá žádná barviva, bonbonky získávají svůj přirozený barevný odstín díky použitým přírodním šťávám.

Doporučená cena PEDRO v běžné maloobchodní síti prodejen je 14,90 Kč. Novinka Pedro Frujty je k dostání v síti firemních prodejen Pedro, síti obchodů COOP, vybraných prodejnách Tesco a dalších maloobchodních prodejnách.

www.mojepedro.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno