Potěšení jen pro muže – tak byla nuru masáž ještě nedávno nazývána. K potěšení musí být samozřejmě vždycky dva, ovšem příjemce se rekrutoval výhradně z pánů tvorstva. Navíc šlo dlouho o úzkostlivě střežené tajemství, které si až v posledních letech razí cestu do naší provenience.

Nuru masáž najdete pouze ve špičkových erotických masážní salónech. Na jejím počátku stála „všetečná kosmetička.“ Nuru gel z mořských řas totiž původně sloužil jako prostředek k výrobě kosmetických zábalů a masek. Pleť je po něm totiž přímo okouzlující. Už se asi nedozvíme, kterou zvídavou ženu napadlo smísit unikátní gelovou substanci s vodou. Nešlo si však nevšimnout, jak kluzký a jemný výsledný výrobek je.

 

Nuru masáž alias tělo na tělo

O běžné erotické masáži už jste jistě slyšeli. Zručná masérka (nebo masér) rozmazlují každý kousek vašeho těla svými smyslnými doteky a nakonec vás přivedou k orgasmu. Používají prsty – obvykle na rukou, ty šikovnější si poradí i s nohama.

Ale nuru masáž je docela jiná. Kluzký nuru gel je nanášen na celé tělo, takže přímo vybízí ke klouzání. Už si představujete, jak se vás vnadná ňadra vaší sexy společnice dotýkají doslova všude? Zjistíte, že masírovat se dá opravdu vším – třeba i vypracovanými hýžděmi. Stačí vsadit na profesionálky, které se neustále vzdělávají v oboru a neváhají přinášet do erotických vod stále něco nového a vzrušujícího.

A kde je hledat? Vyzkoušejte třeba Erotické a nuru masáže Praha v salónu Masáže Infinity. Prohlédněte si masážní studio i pokoje on-line, vyberte si čas i maséra či masérku z bohaté fotogalerie, ve které si každý jistě nade to své.

 

Bohaté menu pro všechny smysly

Kromě nuru masáže jsou k dispozici i další chuťovky. Vsaďte třeba na indicky laděnou erotickou tantru, nechte se rozmazlit mýdlovými tureckými masážemi nebo si ke každému programu přidejte množství chuťovek podle svého vkusu od masáže prostaty až po jiskřivě dráždivou lesbi show. Vždyť odměnit se erotickou masáží je tak snadné!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno