Nedůvěra je proto na místě a to především v otázce ochrany před vnějšími klimatickými podmínkami. Jak si dokáže dřevostavba poradit s požárem nebo blesky? Je vůbec na takové extrémní počasí připravená?

 

Kvalitní dřevostavbu blesky ani požár nerozhodí, ale co ty ostatní?

Podnadpis ukrývá vše podstatné. Jako potencionální zájemce s obavou o svou bezpečnost zapomeňte na všechny černé scénáře a nahodilé události posbírané ze všech koutů světa. Veškerou energii zaměřte na výběr kvalitního výrobce s prokazatelnou referenční stopou spokojených zákazníků. Špatně postavená dřevostavba od nezkušených dělníků bez záručního listu je prvním krokem k negativním zkušenostem. Prvoplánovaná úspora a výstavba nízkoenergetického domu se rázem promění v nenasytnou finanční studnu.

Renomovaná společnost dokáže vyhotovit bezchybný projekt a dle stanovených instrukcí postavit plně funkční domov s navýšenou hodnotou životního stylu. V nízkoenergetickém provedení a ve stylizaci moderního tisíciletí do několika týdnů od zahájení stavby.

 

Dřevostavby a hromosvod

Hromosvod a jeho funkci určitě nemusíme představovat. Na první pohled nevzhledný přívlastek každého domu se stává účinnou formou ochrany. Hromosvod je navíc dle platné legislativy povinný u každé novostavby. Obávat se bezpečnosti jen proto, že je dům postaven na první pohled ze slabých dřevěněných stěn nemá žádné opodstatnění. Pokud ho jednou za pět let podrobíte odborné revizi, není třeba se strachovat o nedostatečnost ochranných aspektů. Dřevostavba na klíč je ideálním domovem vytvářející zdravé klima bez alergenů, to vám klasický zděný dům nikdy nenabídne.

Obraťte se na nejúspěšnější společnost na českém trhu Hobbytec a nechte si vyhotovit nezávazný plán výstavby na vašem pozemku.

1 komentář

  1. Nevěřila jsem tomu, ale v dnešní době se asi opravdu vyplatí nechat si udělat sruby na klíč. Bydlíme v horách a když se koukáme na to, jaké skvosty se dají postavit ze dřeva, tak nás to nutí čím dál tím víc se zamýšlet nad tím, zda je ještě trendy stavět zděnou chaloupku a nebo jen ze dřeva.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno