Takové nabízí levné plechové garáže předesílající maximální mobilitu a dostatečnou ochranu před nepřízní klimatických podmínek.

 

Proč se plechové garáže stávají stále populárnější?

Plechové garáže získávají postupnou popularitu díky své nízké pořizovací ceně, která mírně přesahuje hranici deset tisíc korun. Při tom není třeba podnikat rozsáhlé výkopové práce, naprosto dostačující je i klasická základová deska, pasy nebo patky jednoduššího charakteru.

Plechová garáž se na takto připravené místo namontuje z jednotlivých dílů. Společnost Hobbytec je zasílá ve formě stavebnice, takže její tvar dotáhne do zdárného konce i středně zkušený kutil. Každým úderem, posunutím dílu či zatočením šroubu šetříte své peníze. Postavit si svou vlastní garáž není tak složité a získáte tak celkem slušné parkovací místo na vámi požadovaném místě za přijatelných cenových podmínek.

 

Montovaná plechová garáž

Montovaná plechová garáž nevyžaduje žádnou zvláštní péči, proto jí označujeme jako bezúdržbovou. Realizace netrvá déle jak 24 hodin od přijetí objednávky a navíc se hotová garáž dá zpětně demontovat a přemístit na jiné místo. Společnost Hobbytec si je moc dobře vědoma navýšeného nárůstu poptávky po těchto typech garáží, proto u nich naleznete více jak 30 typově odlišných rozměrových variací, dva typy střechy a vrat a v neposlední řadě více jak 23 standardních odstínů pro lepší harmonizaci s již přednastaveným vzhledem domu a přilehlého okolí.

Navštivte internetové stránky www.hobbytec.cz a podívejte se na nejprodávanější druhy plechových garáží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno