Nyní máme na mysli všechny majitele rodinných domů. Využíváte krytu vytvořeného větvemi stromu, nebo jste si naopak vyčlenili speciální prostor na trávníku před vaším domem? Obě dvě tato místa jsou velmi častým řešením, ovšem není toho na druhou stranu škoda, když už vlastníte svůj pozemek? Pod stromem se stáváte snadným terčem ptáků a dalších nečistot, které se nalepí na vaší karosérii. Přístřešek na auto se stává skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí získat elegantní parkovací místo za rozumnou částku.

 

Přístřešek na auto levně

Přístřešek pro auto pořídíte za skvělou cenu, dokážete si ho postavit svépomocí, není třeba žádného stavebního povolení a navíc vám vydrží sloužit celou řádku let. Podle potřeb lze vystavit jakýkoliv tvar a velikost. Zaparkujete pod něj i více aut nebo rovnou celý karavan společně s dalším materiálem.

Pro mnohé se stává nedílnou součástí rodinných domů a nedají na něj dopustit. Má totiž oproti klasické garáži spoustu výhod, ke kterým dojdete až jeho používáním. Podívejte se s námi na hlavní přednosti tohoto parkování.

 

Jaké má přístřešek na auto výhody

Přístřešek na auto má své výhody a právě kvůli nim se dostává do stále většího popředí zájmu u celé řady majitelů rodinných domů. Na první pohled nenápadné místo bez jakékoliv stěny nabízí prodyšné a dokonalé větrané stání.

Díky tomu poskytuje vždy podobné klimatické podmínky i s teplotou, jaká panuje v bezprostředním okolí. Auto se tak vyvaruje velkým teplotním šokům, jejichž dopady na karosérii jsou negativní. Garáže jsou ve většině případů špatně větrané a v zimních měsících hrozí koroze. Hlavní výhoda však spočívá v pořizovací ceně. Ta je v porovnání s výstavbou garáže zlomková a navíc si lze při stěhování přístřešek vzít sebou, jelikož nenní pevně spjat se svým místem.

Pro více informací navštivte internetové stránky na adrese www.hobbytec.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno