Sdílíte domácnost s mužem, který se o svůj šatník příliš nestará, a ráda byste mu udělala radost pár kusy pohodlného spodního prádla? Dobrý nápad! Pokud jste však nabyla dojmu, že se sortiment pánského spodního prádla smrsknul pouze na slipy a trenky, vyvedeme vás z omylu. Pro jistotu se před nákupem seznamte se základními střihy a jejich (ne)výhodami. Jedině tak totiž nešlápnete vedle a uděláte svému partnerovi radost.

 

Slipy

Slipy jsou považovány za jakýsi základ pánského spodního prádla. Většina mužů jim příliš neholduje, protože je považují za přežitek dob dávno minulých. Navíc hraje roli i skutečnost, že ženy slipy příliš nemusí. Na druhou stranu ovšem můžete narazit i na velmi povedené kousky, které mají do bílého pekla (tzn. slipů ala Homer Simpson) na míle daleko. Že by se slipy zase vracely do módy?

Pánské slipy Molvy

 

Trenky

Pánské trenky představují klasiku, která většinou nadchne a téměř nikdy neurazí. Muži je mají mnohem raději než slipy, protože jim poskytují větší komfort a prodyšnost. Ovšem pozor – také v případě tohoto střihu pánského spodního prádla platí, že by měl být tak akorát. Příliš těsné či naopak velké trenýrky pohodlné rozhodně nejsou.

 


Pánské trenýrky Represent exclusive

 

Boxerky

O boxerkách lze konstatovat, že tvoří povedený mezistupeň slipů a trenýrek. Jsou mnohem nápaditější než slipy a na první pohled připomínají upnutější trenýrky s krátkými nohavicemi. Představují ideální variantu na každodenní nošení a nezklamou ani při sportování. Také v případě boxerek však můžete udělat chybu – nemají je příliš v oblibě pánové s menším nádobíčkem, protože tento střih může jejich nedostatek prozradit.


Pánské boxerky Tommy Hilfiger

 

Tanga

Muži tanga milují, ale pouze když se na ně mohou dívat na ženském pozadí. Co se týče pánské verze, zcela jistě se najde pár skalních příznivců, ale věřte, že jde o zanedbatelnou menšinu. Pánská tanga rozhodně nepatří mezi nejpohodlnější typy spodků a většina heterosexuálních chlapů se v nich cítí zženštile.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno