Máme firmu s elektronickými součástkami na kraji města, kde se začalo minulý rok rychle rozšiřovat graffiti. Sprejeři pomalovali během pár měsíců devět firem v okolí, tak jsme se začali obávat, že dojde i na nás. Začali jsme tedy přemýšlet, jak se s tímto nadcházejícím problémem poprat.

Od firmy, která sídlí vedle nás, která byla taky mezi postiženými tímto „uměním“, jsme dostali kontakt na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která se mimo jiné zabývá i odstraňováním graffiti a antigraffitovými nátěry. Firmu jsme tedy zkontaktovali a popsali naše přání antigraffitové ochrany. Ihned s námi domluvili termín a ještě týž den nám byl zaslán finanční návrh naši poptávky. Vše probíhalo velmi rychle, komunikace byla opravdu na vysoké úrovni a všichni byli velice milí a ochotní.

Pak nadešel den „D“, kdy zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA dorazili přesně ve stanovený termín. Žádné zdržení, nic takového, jako je u těchto firem zvykem. Firmu si obešli, aby věděli, jak si práci rozplánovat a bez jakéhokoliv zdržování se pustili do práce. Pečlivě nanesli antigraffitový nátěr na fasádu naší firmy. Jelikož máme hladký povrch fasády, stačily nanést pouze tři vrstvy tohoto nátěru.

Byli velice rychlí a svoji práci odvedli kvalitně, jelikož hned dva týdny po aplikaci antigraffitové ochrany se po jedné noci na naši firmě objevilo naše první graffiti. Firmu A SERVIS jsme ihned zkontaktovali. Tři dny nato už byli u nás na firmě a graffiti nám za „směšnou“ cenu odstranili a zdarma na poškozená místa nanesli novou vrstvu antigraffitové ochrany. Prostě paráda.

Celkový přístup firmy A SERVIS LIPKA je velice profesionální a je vidět, že to nedělají poprvé. Tuto úklidovou firmu můžeme vřele doporučit. Spolupráce s nimi byla jedna velká spokojenost.

Kvalitní strojové čištění koberců jedině přes spolehlivou úklidovou firmu

V našem rodinném domě, kde žijeme již čtvrtý rok máme většinu podlah pokrytých koberci. Údržbu našich koberců jsme zajišťovali pomocí klasického vysavače, který ale kvalitně naše koberce nevyčistil. Rozhodli jsme se tedy, že si na tuto záležitost zavoláme úklidovou firmu.

14287679 - large bedroom with water view.
14287679 – large bedroom with water view.

Na internetu jsme se jednu našli a tak jsme ji zkontaktovali. Pán, s kterým jsme po telefonu komunikovali zněl, jak kdybychom ho otravovali, v rámci cen byli na úrovni oproti konkurenci a celkový první dojem nebyl úplně přesvědčivý. Ale říkali jsme si, že se nám to třeba jenom zdá.

Firma se dostavila o hodinu později ve stanovený termín. Prý se zdrželi v koloně, což pro nás nebyla žádná omluva. S tím se musí počítat a měli vyjet dřív, aby se takovým nečekaným situacím vyhnuli.

Pustili se tedy do práce. Šlo jim to celkem od ruky a koberce po jejich „zásahu“ vypadaly čistě. Nicméně překvapení na nás čekalo, když koberce uschly a objevily se na nich fleky a skvrny. Ihned jsme firmu zkontaktovali a stěžovali si. Nikdo se s námi o tom nechtěl bavit, pak nám i přestali zvedat telefony. Byla to opravdu nepříjemná zkušenost, se kterou jsme se veřejně podělili.

Známí, co měli podobnou zkušenost nám předali vizitku na firmu, s kterou už druhý rok spolupracují a vřele nám ji doporučovali. Byla to firma A SERVIS LIPKA s.r.o., která provádí strojové čištění koberců.

 

Po předchozí zkušenosti jsme byli obezřetní, tak jsme firmu zkusili zkontaktovat po e-mailu a popsali naši situaci. Firma nám ochotně popsala způsob, jakým oni postupují, ihned nám zaslali finanční návrh a rovnou jsme se s nimi domluvili na termín. Rychlost a ochota firmy A SERVIS LIPKA nás příjemně překvapila.

Pracovníci této firmy dojeli přesně ve smluvený čas. Prošli si dům, aby věděli jak postupovat. Ihned se bez zdržování pustili do práce. Použili metodu hloubkového, strojového čištění koberců, který koberec kvalitně vyčistí, vydezinfikuje, zbaví roztočů a především navrátí původní vzhled koberců. To, co nám slibovali se také stalo.

Koberce opět měly původní barvu a vypadaly jako nové. Sice to bylo časově náročnější, o malinko dražší, ale určitě se taková investice vyplatila a s jejich prací jsme byli velice spokojeni.  Také musíme vyzdvihnout přístup a celkový dojem ze zaměstnanců. Byli milí, vše nám vysvětlili a hlavně bylo vidět, že jsou kvalitně proškoleni a umí to. Za nás tedy jedno veliké doporučení.

 

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den,

    čistí Vaše firma A SERVIS LIPKA také koberce o větší rozloze, například ve školce? Jak dlouho takové čištění trvá?

  2. Dobrý den pane Zemáku,

    počet vrstev antigraffiti ochrany závisí na struktuře ošetřovaného povrchu. Na hladké plochy se většinou nanáší 3 vrstvy, na strukturované plochy se nanáší 6 až 12 vrstev antigraffiti ochrany.

    Přeji hezký den.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno