Chtěla bych se podělit o svou zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou jsem si zavolala na čištění koberců Praha. Máme malé děti a na kobercích je to opravdu znát. Koberce jsou plné skvrn a nečistot. Několikrát jsem se pokoušela vydrhnout koberce ručně, kartáčem, ale byl to předem prohraný boj, nejenom, že je to velmi namáhavé, ale špínu uvnitř koberce nebylo možné odstranit.

Chtěla jsem něco, co opravdu vyčistí koberce do hloubky a zbaví ho bakterií a roztočů. Chci u nás doma vytvořit zdravé prostředí, především když máme dvě malé děti.

Na firmu A SERVIS jsem dostala kontakt o kamarádky, jejíž děti trpí alergiemi a koberce tedy nechává vyčistit několikrát do roka. Tato firma používá metodu čištění pomocí kotoučového stroje, která je v boji proti špíně a nečistotám jednou z nejúčinnějších. S firmou jsme se domluvili na termínu, prokonzultovali cenu a průběh práce. Paní na telefonu byla velice ochotná a vykalkulovala mi i předběžnou cenu.

Pracovníci firmy přivezly velký kotoučový stroj, pomocí kterého vstřikli chemický roztok do vláken koberce. Chemie se napěnila a vytáhla všechny nečistoty z těch nehlubších vrstev koberce. Poté přišel na řadu vysavač, který vysál vše nechtěné. Vlákna koberce byly zrenovovány a koberce se rozzářily. Radost pohledět. Zabralo to méně času než jsem předpokládala a výsledek je opravdu parádní.

Nechat si vyčistit koberec od profesionálů z A SERVIS bylo skvělé rozhodnutí.

Ještě jednou vám děkuji a těším se na další spolupráci.

Odstranění graffiti není nikdy tak jednoduché!

Minulý měsíc se u nás na bytovém domě objevilo graffiti, které na světlé fasádě bylo opravdu hodně výrazné. Domluvil jsem se tedy s ostatními majiteli bytů, že si ho necháme profesionálně odstranit. Všichni souhlasili, takže jsem začal hledat firmu, která by nám splnila naše přání.

02 Graffiti 186

Hledal jsem podle recenzí, kladných komentářů a zpětných vazeb od spokojených zákazníků a nakonec jsem došel k firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., která má bohaté zkušenosti v tomto směru.

Úklidovou firmu jsem tedy zkontaktoval, abych se dozvěděl víc. Moc milá slečna mně po telefonu vysvětlila princip, jakým budou zaměstnanci firmy při práci postupovat, rovnou mi i pověděla přibližnou cenu naši poptávky a nabídla mi ještě antigraffiti ochranu, která zajistí 100% odstranění dalšího graffiti, pokud by se tedy nějaké ještě objevilo.

Komunikační přístup firmy byl velice příjemný a seriózní. Všechny informace jsem předal sousedům, kteří se vším souhlasili, takže jsme s firmou rovnou domluvili termín realizace.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS přesně ve stanovený čas. Prohlédli si graffiti, aby věděli, jak začít a postupovat a ihned se pustili do práce.

Začali pomalu a důkladně odstraňovat graffiti, z kterého nakonec zůstalo pár šmouh a stínů. Následně začali graffiti i okolní část fasády zamalovávat, aby to všechno bylo v jednom odstínu. Barvu měli předem namíchanou v odstínu naši fasády, takže ve výsledku nebyl skoro poznat rozdíl od původní a nové barvy. Nakonec se to ale povedlo. Graffiti se zamalovalo tak, že normálně nebylo poznat, že tam nějaké předtím bylo. Pouze při bližším pohledu byla občas nějaká šmouha, ale jinak dokonalá práce.

Podle doporučení jsme si nechali nanést i antigraffitovou ochranu. S firmou A SERVIS LIPKA jsme byli velice spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

 

3 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den,

  je Vaše chemie na čištění koberců vhodná také do prostředí se zvířaty? Předem díky za odpověď.

 2. Dobrý den paní Hudcová,

  děkujeme za Váš ohlas. Velice si jej ceníme. Děkujeme za Vaši pochvalu a za využití naší služby čištění koberců.

  Hezký den.

 3. Dobrý den,

  s pisatelkou recenze o čištění koberců musím jen souhlasit. Opravdu skvělé rozhodnutí. Její pracovníci mi koberce vyčistili přímo skvostně. Ostatním vřele doporučuji!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno