Monacká kněžna Grace Kelly je prototypem ženy s jemným profilem obličeje. Na jejích fotografiích proto můžeme často vidět perlový náhrdelník tak těsný, že ani nespočívá na klíčních kostech ale leží přímo na krku. Malé lesklé perly díky tomu přednosti jemných obličejových kontur zvýrazní a dodají celému obličeji křehký až éterický výraz.

Revoluční módní návrhářka Coco Chanel se experimentování nebála. Právě ona vnesla do dámských šatníků svěží závan v podobě kalhot a pánských košil. Na ženskost ale nerezignovala, naopak. Podtrhla ji elegantními perlami. Perlové náhrdelníky a stříbrné náušnice dodaly jejím neobvyklým modelům punc ženské rafinovanosti, kterým se mnohé módní návrhářky a blogerky inspirují dodnes.

Anglická královna Alžběta II. ukazuje cestu všem ženám ve vedoucích pozicích, které se nechtějí vzdát své přirozenosti. Právě perly pomáhají nejznámější panovnici světa trochu polidštit statut jinak silné a vážené osobnosti. Ve svém šatníku má mnoho modelů, mezi kterými nechybí kromě náhrdelníků i brože nebo prsten s perlou.

Hollywoodská herečka Kate Winslet má zase v oblibě jednoduché modely šatů, které na vyšší úroveň povznášejí právě šperky z perel. Nechává tak vyniknout přirozenou krásu svých křivek, kterou by mohly složitější outfity odsunout do pozadí.

Vždy jde samozřejmě o perly pravé – žádné laciné imitace, které svůj původ prozrazují už na dálku. A cena perel rozhodně není tím hlavním důvodem. Naopak, investice do šperků z perel se vyplatí. Perly jsou přirozeným přírodním šperkem, který nepotřebuje už žádné úpravy. Jejich životnost je proto nadstandardní a často se předávají i z generace na generaci. Kvalitní kousky najdete například v e-shopu se šperky Buka Jewelry, kde prodávají pouze originální certifikované šperky v jedinečných designech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno