Byli jste někdy u kartářky? Rádi byste nakoukli do vlastní budoucnosti a byli „pánem“ svého času i  života? Věříte v náhodu, štěstí, nadpřirozené schopnosti, posmrtný život, duchy i na něco mezi nebem i zemí? Pak jste na správné adrese.

Žádný učenec z nebe nespadl, a tak je třeba respektovat lidské limity ve vnímání reality. Věštírna pracuje s nadpřirozenými schopnostmi, které jsou skrze médium tlumočeny do reality. Rozlišit dobro a zlo, zvládne každý průměrně zdatný jedinec. Uvěřit v působení andělů, duchů a mystických sil je vyšším levlem, kterého není každý pozemšťan schopen.

Přesto lidská zvídavost nezná mezí. Otázka budoucnosti nedala spát minulým generacím a fantazii podněcuje i dnes. Nejčastěji využívané jsou kartářky. Ty nikdy nezklamou. Výklad karet není žádnou alchymií. Tarotové obrázky mají jasné významy a vědma skrze své fluidum promlouvá ke člověku skrze boží působení.

 

V hlavní roli empatie a pochopení

Věštba z karet najde odpovědi na všechny položené otázky. Pomáhá pochopit všechny životní situace a nahlížet na problémy z jiného úhlu, což člověku umožní danou situaci přehodnotit a změnit. Někdy se člověk ocitne na dně, v potížích, ze kterých nevidí cestu ven, zoufá si a  nedokáže být objektivní. Právě v takových situacích může být výklad karet velmi dobrou volbou.

Výstižnou charakteristikou dobré kartářky, je empatická schopnost oddělit reálné plány od planých nadějí, pravou lásku od iluzí, skryté možnosti a touhy. Karty ukáží přání duše, osobní dary a potenciál.

V dnešní rychlé době jsou efektivní moderní metody. Esoterika umí využívat výdobytky IT technologií, jako jsou  internet, telefon a e-mailová korespondence, což dělá službu lidštější a přínosnější v okamžicích okamžitého rozhodnutí. Věštírna on-line je inspirací a rádkyní pro každý den a každý okamžik.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno