Náš rodinný dům se nachází na vesnici. Nikdy jsme nebyli svědky nebo oběťmi vandalismu. To se teď ale změnilo. Nedaleko se konala zábava, druhý den jsme se probudili a při cestě do obchodu jsme zjistili, že se někdo pěkně vyřádil na naší fasádě. Objevila se nám tam malůvka, kterou by každý mohl zahlédnout i z dálky, navíc nebyla vůbec lichotivá. Iluze o tom, že se nám viníka podaří dopadnout, jsme mohli rychle zahnat. Nemáme u domu žádné kamery a ze sousedů také nikdo nic neviděl. Bylo zbytečné snažit se barvu sprejů dostat z fasády sami. Tak jsme to ani nezkoušeli.

Rovnou jsme si na tuto práci pozvali odborníky, kterými se zdála být firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., odstraňování, antigraffiti Praha. Pochopili náš urgentní problém a byli ochotní nám co nejdříve pomoct. Odstraňování graffiti z fasády není nikdy lehké, ale pracovníci A SERVISU věděli přesně, co dělat. Když jejich chemie neodstranila graffiti na 100 %, zařídili namíchání barvy přesně ve stejném odstínu jako je naše fasáda a postižené místo ještě přemalovali. Graffiti zmizelo úplně.

 Zaměstnanci A SERVISU nám navíc nabízeli jejich službu nanesení antigraffiti ochrany. Díky ní by už nebylo tak obtížné se dalšího napadení fasády zbavit. My ale samozřejmě věříme, že tohle se už znova opakovat nebude, proto jsme nabídku s díky odmítli. Pokud by nás ale stejný problém snad potkal někdy znova, antigraffiti ochrana by asi nebyl špatný nápad. Zatím se nám to ale zdá jako zbytečná investice.

Firmě A SERVIS jsme za pomoc s nenadálým problémem moc vděční. Ani jsme nedoufali, že by graffiti z naší fasády šlo tak dokonale odstranit.

Strojní, drhnoucí a dezinfekční čištění koberců a čalounění Praha

Strojové čištění koberců zajišťuje společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekční čištění koberců Praha,  pro mnoho stálých zákazníků, kteří mají své provozovny v obchodních centrech, ale také v restauracích, nemocnicích, školách, úřadech, kancelářích či domech a bytech. V případech, kdy pracovníci této firmy čistí koberec v provozovnách, které mají časový limit, kdy potřebují znovu otevřít, je potřebné, aby strojové čištění koberců bylo provedeno velmi kvalitně a co nejrychleji, aby provozovna byla druhý den schopna zahájit svůj provoz. Proto pracují na přání zákazníků flexibilně a při velké rozloze koberce i ve skupinkách.

Kvalitně provedené strojové čištění koberců je pro zákazníky zajišťováno strojovým způsobem čištění koberců za využití kotoučového stroje, dezinfekční chemie a vysoce výkonného vysavače. Na kvalitě, kterou A SERVIS poskytuje, má hlavní podíl čistící chemie. Jedná se o velmi účinnou, kvalitní a dezinfekční čistící chemii.

Za dlouhou dobu svého působení v oblasti čištění koberců považuje A SERVIS tento strojový způsob čištění za jedinou kvalitní metodu. Nejdříve je na koberec nanesena čistící chemie, která se nechá na koberci chvíli působit. Poté je povrch důkladně a mechanicky čištěn kotoučovým drhnoucím strojem s jemným kartáčem, a tak je zbaven veškerých nečistot. Nakonec je koberec zbaven veškeré vlhkosti a nečistot silným odsátím pomocí vysavače.

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno