Mám naše děti moc ráda, ale myslela jsem, že našeho syna asi opravdu zaškrtím, když mi jednou vjel přímo do obývacího pokoje ze zahrady na čtyřkolce, která byla celá od bláta. Máme totiž francouzské okno posuvné přes polovinu obývacího pokoje a to pokračuje přímo na zahradu. Bylo tehdy chvíli po dešti a chtěl jít jezdit na čtyřkolku, tak jsem ho nechala, ale to jsem nepočítala s tím, že mi na ní vjede přímo do obýváku. Bláto bylo naprosto všude.

Naštvala jsem se a usedla k počítači. Na internetu jsem hledala nějakou úklidovou firmu na čištění koberců v Ostravě. Prohlížeč mi nabídl několik firem, což jsem ani nečekala. Porovnávala jsem jejich nabídky a ceny, až jsem narazila na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kotoučové čištění koberců Ostrava, která mě zaujala. Nabízí strojové čištění koberců a má spoustu spokojených zákazníků a kladných ohodnocení.

Zavolala jsem na centrálu a domluvila jsem si termín čištění hned na druhý den. S termínem neměli nejmenší problém a v dohodnutou dobu se dostavili pracovníci firmy. Byla jsem ráda, že byli dochvilní a nemusela jsem zbytečně čekat. Prohlídli si koberec, poměřili si ho a namíchali chemii. Nanesli ji na celou plochu koberce a nechali působit nějakou dobu, jinak by efekt čištění nebyl ten žádoucí. Působí zároveň dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu a ničí bakterie, roztoče a alergeny.

Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, za nímž vznikala pěna s navázanou špínou. Přejížděli jím po celé délce koberce, až dojeli na jeho konec. Poté pustili vysoce účinný průmyslový vysavač, kterým odsáli všechnu pěnu z koberce pryč.

Nemohla jsem uvěřit, že je to pořád můj koberec, protože po vyčištění strojem vypadal naprosto fantasticky. Veškeré bláto a špína zmizela a koberec vypadal téměř jako nový. Nejenže krásně voněl, ale byl nádherně provzdušněný a nadýchaný a barvami jenom zářil. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za skvěle odvedenou práci a doporučuji její služby všem.

Umývání, čištění a impregnace fasád, výloh a oken. Výškové práce Ostrava

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, čištění fasád Ostrava, se dlouhodobě specializuje na kompletní mytí, čištění a leštění skleněných ploch včetně jejich hydrofobní impregnace, kterou aplikují její proškolení profesionální pracovníci, kteří vědí jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy.

Výškové mytí oken, čištění fasád Ostrava, je prováděno standardně nebo ve výškách z vysokozdvižné plošiny, z lešení a s použitím horolezecké techniky se pracovníci A SERVISU dostanou i na nepřístupná místa. Mytí oken a výloh Ostrava lze provádět i servisně, tedy v pravidelném a opakovaném cyklu nebo i nepravidelně a jednorázově. A SERVIS je schopna poskytnout svoje služby mytí a čištění oken i pro subjekty, kteří mají velké portfolio objektů a budov.

Tato mezinárodní firma poskytuje služby nejen v Ostravě, ale na celém území České a Slovenské Republiky, v Rakousku a Německu. Kdykoliv umí zajistit mytí oken a výloh nebo čištění fasád  ve velkém rozsahu do dohodnutého termínu. Její pracovníci jsou ale samozřejmě ochotni umýt i menší počet oken i v soukromém bytě či rodinném domě. Zajistí pro vás jako soukromé osoby nebo vaši firmu mytí oken a výloh jak běžně, tak silně znečištěných například po stavbě nebo rekonstrukcích.

Běžné mytí a čištění oken a výloh je prováděno jednoduchým způsobem. Všechny skla a rámy jsou myty nepěnícím saponátovým roztokem. Skleněné plochy se nejdříve umyjí rozmývákem, poté se setřou stěrkou s kvalitní gumou a následně jsou vyleštěny čistou bavlněnou plenou skla i rámy. Pracovníci A SERVISU nepoužívají žádný leštící prostředek, protože po určité době, pokud se okna jen mírně zašpiní nebo zapráší, jsou patrná kola a tahy leštění. Umyté okno je leštěno pouze suchou bavlněnou plenou, ani po delší době i když okno bude mírně nebo silně souvisle zaprášené, nejsou vidět žádná kola nebo tahy leštění.

29465171 - three climbers wash windows and glass facade of the skyscraper

Před velikonočními a vánočními svátky provádí A SERVIS automaticky již několik let mytí oken pro celou řadu svých zákazníků. V současné době se montují a osazují tabule prosklených ploch a oken, které na svém povrchu mají speciální jemně kovovou vrstvu, která může být neodborným zásahem čištění oken a prosklených ploch nenávratně poškozena. Velmi často se již stalo, že odstraňovaný polep nebo hrubá nečistota z oken a prosklených ploch byla čištěna jiným nástrojem než širokou, velmi ostrou korundovou žiletkou cca 10 – 15 cm ve své šířce a došlo k nenávratné škodě. Okna  a prosklené plochy byly poškrábány a zničeny.

Firma A SERVIS má pro tuto práci profesionální pracovníky, kteří umí kvalitně umýt okna a skleněné výplně k maximální spokojenosti svých zákazníků. Za pomoci horolezecké techniky zajišťuje mytí oken, pokud nelze provést mytí a čištění oken z hydraulického ramene nebo z vysokozdvižné plošiny. Pro uskutečnění mytí oken ve výškách má odborně zaškolené pracovníky, kteří mají platnou licenci na práci ve výškách.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno