Odpady se obecně netěší velké oblibě. Lidé mají předsudky, že smrdí, nejsou hygienické a kumulují se v nich mikrobi. Přestože se jich lidé štítí a neradi o nich mluví, bez jejich funkčnosti se neobejde nikdo. A nebo si snad ještě dnes někdo umí představit, že by umýval nádobí v lavoru a splašky vyléval z okna?

Odpadní potrubí se řeší hned při samotné stavbě domu. Rozvody jsou složitou záležitostí a zaslouží si pečlivé naplánovaní. I sebelepší odpad se ale jednou ucpe a člověk musí řešit jeho zprůchodnění. Ucpaný odpad může mít několik příčin. Buď jsou do sifonu často splachovány i tuhé kousky, jako jsou zbytky potravin nebo vlasů, a pak dochází k mechanické překážce, nebo je nedostatečná průběžná údržba, která například chemickou cestou dokáže rozpustit tuky a přírodní usazeniny.

Kdy volat instalatéra?

V případě, že odpady vypověděly službu, nastává chvíle, kdy je třeba zavolat odborníka. Instalatér má účinnější nástroje a techniku, jak se nečistot (vlasů, tuků, zbytků jídla) zbavit a ví, jak na to. Správný grif by obyčejný smrtelník hledal jen těžko.

Instalatér Praha dokáže pružně reagovat na každou havárii a řešit ji velmi akčně, aby se škody ve vaší domácnosti minimalizovaly. Firma Instalatér Praha Žák působí na celém území hlavního města. Slovo „nejde“ nezná a vyřeší vše k vaší spokojenosti. V lokalitách Praha 3, Praha 4, Praha 7, Praha 8, Praha 9 a Praha 10 u vás může instalatér závadu opravit již během pár hodin.

Jak zvládnou havárii

Rychlý, kvalitní a levný zásah profesionála má cenu zlata. Ucpaný záchod, nebo bublající dřez není nic, čím byste se chtěli chlubit, ale naopak jde o havárii, kterou je radno co nejdříve odstranit a zařízení opět uvést do chodu. Svěřte své odpady odborníkům a užívejte si takových běžností, jako je spláchnutí záchodu nebo napuštění dřezu, beze strachu, že byste se mohli splaškami vyplavit.

1 komentář

  1. Nám se stala havárie spojená s odpadem teprve před asi dvěma týdny. To byl velký spěch abychom někoho ihned sehnali. Bydlíme v šestém patře v bytové jednotce, a tak jsme nechtěli dělat problémy i našim sousedům. Kamarád, který u mě byl na návštěvě, pohotově naťukal do Googlu instalatér Praha a hned jsme našli jednoho volného pána, který vmžiku byl na místě neštěstí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno