Dědeček má na své chalupě velmi krásné koberce, ale na jejich čistotu bohužel vůbec nedbá. Od té doby, co babička nežije, je jeho dům celkově trochu zanedbaný. Někdy tu ta ženská ruka trochu chybí. Snažíme se za ním jezdit a s chalupou mu pomáhat, ale toho času bohužel tolik není.

Se sourozenci jsme se rozhodli, že si vezmeme v létě společně týden dovolené, uděláme dědečkovi radost a strávíme ji u něj s tím, že mu tam pomůžeme dát vše do pořádku.

Ovšem, jak to tak občas bývá, když se něco plánuje, dovolenou nám všem ve stejném termínu nedali, a tak jsem na to nakonec zůstala sama.

Rozhodla jsem se, že si pozvu na pomoc úklidovou firmu. Brouzdala jsem po internetu a jednu jsem našla, měla více než dobré ohlasy. Firma se jmenuje A SERVIS LIPKA, s.r.o. profesionální čištění koberců Praha. Zajišťuje jak umývání oken, tak čištění koberců. Pozvali jsme si je nakonec na obojí. Nebyl problém si s nimi domluvit termín v době mé dovolené.

Koberce, jak jsem tušila, potřebovaly opravdu pořádnou péči. Pro A SERVIS to ovšem byla hračka. Využívají strojovou metodu čištění pomocí kotoučového stroje. Tato metoda je velmi šetrná, ale spolehlivá a výsledek byl vskutku báječný.

Nejprve koberec pomocí chemie a kotoučového stroje vyčistili. Vytvořila se na něm pěna, která v sobě měla veškerou špínu z koberce. Nakonec vzniklou pěnu vysáli pracovníci A SERVISU turbo vysavačem. Dědečkovy koberce byly jako nové. Mytí oken proběhlo také bez problému a aspoň jsme na sebe měli s dědečkem nakonec víc času a já si dovolenou mohla i užít a nestrávila jsem ji jen uklízením. Až bude potřeba, jistě si A SERVIS zavoláme znovu. Má mé doporučení.

Výškové mytí oken zajistí profesionální úklidová firma. Čištění fasád Praha

Před rokem jsme pro naši pětipatrovou budovu, ve které naše firma sídlí, hledali někoho, kdo by měl zkušenosti s výškovým mytím oken a zajistil nám tak pravidelné servisní cykly. Skleněných ploch máme na firmě hodně, tak jsme hledali někoho opravdu spolehlivého, nejlépe na doporučení. Ptali jsme se i firem, se kterými spolupracujeme, jestli nemají nějaký tip. Kromě jedné nám všechny doporučily firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken ve výšce, čištění fasád Praha, se kterou většina z nich spolupracuje již roky. Ihned jsme se tedy na ni podívali na internetu a zhodnotili jsme, že to nejspíš bude správná volba. Měla opravdu hodně kladných hodnocení, recenzí a především ohlasů od spokojených zákazníků.

Firmu jsme tedy zkontaktovali na jednorázové mytí našich skleněných ploch, abychom si ji vyzkoušeli, především jsme byli zvědaví, jak si poradí v rámci výškového mytí oken. Ihned s námi byl domluven termín a ještě týž den nám byl zaslán finanční návrh. Jejich komunikace byla opravdu rychlá a to se nám velice líbilo.

12075322 - washing windows, facades 3

V daný den pak dojela četa zaměstnanců firmy A SERVIS. Obešli si firmu, aby věděli, co je čeká a na co se mají připravit. Hned poté se pustili do práce, nachystali si horolezeckou výbavu a jedna skupina se začala slaňovat ze střechy a druhá skupina myla okna, která byla normálně přístupná.

Okna vždy začali mýt pomocí saponátu s vodou. Dávali si na tom opravdu záležet. Následně, když už byla okna čistá, tak je gumovou stěrkou setřeli pěkně do sucha a nakonec všechna okna důkladně vyleštili a to pouze pomocí bavlněné pleny. Nikdy bychom nevěřili, že je to možné bez použití leštících přípravků. Ale opravdu to šlo. Všechny skleněné plochy se leskly a byly dokonale čisté.

Od té doby jsme s firmou navázali pravidelnou spolupráci a jezdí k nám umývat okna jednou za čtvrt roku. Vždy je z naší strany jedna velká spokojenost. Firmu A SERVIS doporučujeme.

 

11 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den,

  není možné, aby chemie k čištění koberců nějak změnila (například zesvětlila) jejich barvu? Nebo není třeba se takového problému obávat…

 2. Také jsme měli už tu možnost se s firmou A SERVIS LIPKA setkat, a to ohledně čištění koberců. Tuto firmu jsme objevili spíše náhodou, ale byli jsme nadšení. Rozhodně ji vyzkoušejte také!

  • Dobrý den,

   jsme rádi, že jste s námi byli spokojeni a posíláte to dál.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 3. Nedávno jsme doma malovali a byli bohužel trochu nešikovní. Barva se nám dostala i na okna, ze kterých ne a ne nechat se vyčistit. Proto jsme si na pomoc povolali firmu A SERVIS LIPKA, se kterou jsme sice zatím žádné zkušenosti neměli, po této ale její práci velmi obdivujeme.

  • Dobrý den,
   kromě čištění koberců a mytí oken nabízí naše firma například také komplexní servis na odstranění graffiti, nátěry proti plísním, čištění a voskování podlah, čištění markýz, čištění fasád, pravidelný generální úklid, … a přidáváme služby stále nové.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 4. Chtěla bych firmu A SERVIS LIPKA také pochválit. Ohledně čištění koberců, které jsme již párkrát vyzkoušeli, s ní máme jen dobré zkušenosti.

  • Dobrý den,
   jsme velmi rádi, že jste s naší firmou spokojeni a Vaší pochvaly si ceníme.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   samozřejmě je to možné. Firma A SERVIS nabízí své služby firmám, ale také běžně působí i v domácnostech.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno