Už delší dobu jsme s přítelem přemýšleli, že si k nám do bytu zavoláme nějakou profesionální pomoc v rámci mytí oken. Bydlíme s přítelem už dva roky v centru města, v menším bytě a za celou tu dobu jsme na okna ani nesáhli. Já se bojím výšek, takže mytí oken a koukání přitom na ulici pro mě není žádná legrace. Přítel se do toho zrovna moc nehrne, takže jsme se rozhodli k tomuto řešení. Okna už totiž byla opravdu hodně zanesená špínou a nevypadalo to pěkně.

Jeden den jsme sedli k počítači a koukali na internet, co je u nás za možnosti. Ano, těch možností bylo hned několik, ale nakonec jsme si řekli, že když už do toho půjdeme, tak ať to za něco stojí. Rozhodli jsme se tedy, že si vybereme nějakou specializovanou úklidovou firmu. Našli jsme jich mnoho, ale když jsme prošli různá fóra, pročetli recenze, články, komentáře a hodnocení od zákazníků, tak jako jasný vítěz vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výškové práce Ostrava, která měla opravdu spousty kladných ohlasů.

Neváhali jsme a ihned jsme firmu poptali. Rovnou s námi domluvili termín, který nám vyhovoval, také nám sdělili přibližnou cenu naší poptávky a nakonec nám popsali i postup práce zaměstnanců. Prostě kompletní informační servis. Už jen tento přístup nás velice potěšil a utvrdil, že to bude opravdu kvalitní úklidová firma.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS přesně na čas. Prošli si byt, aby věděli, kde začít, jak postupovat a následně se pustili do práce. Musím také podotknout, že byli celou dobu velice opatrní, aby nám neudělali v bytě nepořádek. Okna umyli pomocí rozmýváku tak, aby na nich nezůstala jediná nečistota. Následně okna setřeli pomocí gumové stěrky do sucha a nakonec je vyleštili bavlněnou plenou. Nevěřili jsme, ale tento postup byl natolik efektivní, že jsme mysleli, že máme úplně nová okna. Okna se krásně leskla a nebyla zde jediná šmouha. S firmou A SERVIS jsme byli velice spokojeni a určitě budeme doporučovat dále.

Kvalitní dezinfekční strojní čištění koberců Ostrava

Pro důkladné vyčištění koberců firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., kartáčové čištění koberců Ostrava, nikdy nepoužívá žádné bělící přípravky ani optické zesvětlovače. Používá úspěšnou metodu strojového čištění koberců za pomoci velmi účinné chemie Bosch, která je nanesena na povrch koberce a nechá se vsáknout hluboko do struktury koberce. Chemie je dezinfekční a společně s nečistotami je vykartáčována kotoučovým strojem, který váží cca 40 kg. Díky tomu je pod tlakem koberec důkladně čištěn a kartáčován. Veškerá vykartáčovaná špína a vlhkost je následně odsáta vysoce výkonným třímotorovým vysavačem s úzkou štěrbinovou hubicí.

Firma A SERVIS již řadu let k čištění a tepování koberců nepoužívá neúčinnou extrakční metodu. Extrakční metoda je založena pouze na příměsi vody a chemie, která je vstříknuta do koberce a následně ihned odsáta. Chybí zde mechanický nebo i manuální proces kartáčování a díky tomu, že je chemie ihned odsáta, nepůsobí dostatečně dlouhou dobu na navázání nečistot ze struktury koberce. Pevné nečistoty nejsou kvalitně vykartáčovány na povrch a zůstávají ve struktuře koberce. Proto také u extrakční metody vzniká problém, že po vyčištění a následném zaschnutí se objevují fleky a mapy. V tomto případě se postupuje tak, že se koberec nechá vyschnout a čistí se znovu. To ale vedlo k reklamacím a nespokojeným zákazníkům.

3469497 - lounge area in newly restored rebuilt house

Čištění a tepování koberců je realizováno firmou A SERVIS pro velkou řadu významných zákazníků ve dvou režimech – jako pravidelné či servisní čištění nebo jednorázové či nárazové čištění. Je nutné podotknout, že strojová metoda je nejkvalitnější způsob čištění koberců na trhu. Každý zákazník by si měl zjistit, jakou metodu firma využívá a zda bude kvalitně provedeno objednané čištění koberce. Může se totiž stát, že v případě, kdy vám vyčistí koberec jiná firma a objeví se fleky, tak může být koberec takzvaně zapraný a pracovníci A SERVISU nedostanou tyto fleky z koberce pryč ani strojovou metodou. A pokud to nezvládne A SERVIS, tak už žádná firma.

 

11 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den,
  je nutné z koberce odstranit všechen nábytek před příjezdem pracovníků, nebo to zvládnou i sami? Ptám se proto, že zamýšlím tyto služby objednat pro své rodiče, kteří by se asi jen velmi těžko s nábytkem tahali, kdybych jim náhodou já pomoci nemohl.
  Děkuji

  • Dobrý den,

   samozřejmě to pro naše pracovníky není žádný problém. Terén si pro svou práci připraví i sami, pokud je to nutné, takže se nemusíte vůbec obávat.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 2. Ještě nedávno bych si na mytí oken od úklidové firmy nechala rozhodně zajít chuť. Ale od té doby, co jsme si kvůli čištění oken po přestavbě pozvali firmu A SERVIS, mám na věc jiný názor. Tato služba i firma mě okouzlily. A okna už mýt sama nehodlám.

  • Dobrý den,

   děkujeme za Vaši důvěru. Rádi odvádíme svou práci nad očekávání.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   používáme trik suchého leštění, takže bez jakýchkoli lešticích přípravků. Tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Jedná se sice o náročnější postup, zato ale s výrazně lepším efektem.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   díky našemu vysokotlakému třímotorovému vysavači je z koberce většina vlhkosti odstraněna, takže je po čištění téměř suchý. I tak ale doporučujeme nechat koberec alespoň 2 hodiny po vyčištění pořádně doschnout.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 3. Extrakční metodu už jsem také měla možnost vyzkoušet a můžu potvrdit, že zdaleka není tak kvalitní jako tato strojová zprostředkovaná firmou A SERVIS.

  • Dobrý den,
   moc děkujeme za Vaši pochvalu. Kvalitní metoda by ale nebyla vše bez našich kvalitních zaměstnanců.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno