Někdy může být toho dobrodružství až příliš. Namáhavé cestování, pobyt v cizím prostředí, zvýšená tělesná zátěž – to všechno je velkým náporem pro imunitní systém a oslabuje jej. Stejně tak ho oslabuje delší pobyt ve studené vodě nebo změny teplot při přesunu mezi venkovní výhní a silně nastavenou klimatizací. Přestože jsou noci tropické, nemusí být všechny vlahé. Například konzumace alkoholu a párty končící nad ránem dá organismu pěkně zabrat. Při takto zkoušené imunitě se nelze divit, že ve chvílích volna a zdánlivé pohody sklátí organismus angína, chřipka nebo zánět nosohltanu. A to i navzdory silnému imunitnímu systému, který nezklamal po celý pracovní rok.

Je proto důležité posilovat obranyschopnost organismu nejen otužováním, vitamíny, čerstvým ovocem a zdravou životosprávou, ale zejména enzymy. Právě ty totiž řídí naši imunitu. Také proto se hodí mít je s sebou na cestách.  V podobě léku Wobenzym jsou dobré nejen pro posílení oslabené imunity, ale i pro prokazatelné zkrácení průběhu nemocí, díky enzymoterapeutickým účinkům. Při léčbě antibiotiky navíc enzymy podporují průnik do tkání a zvyšují jejich účinek, v rekonvalescenci pak působí jako přírodní obrana proti případné recidivě.

Přibalte si s sebou cestovní balení léku Wobenzym, který vám případně pomůže zrychlit a usnadnit průběh nechtěné infekce včetně mykózy, zbavit se otoků, výrazně zkrátit dobu léčení po úrazech, operacích a dokonce i při popáleninách různého stupně, mj. i po přehnaném opalování. Máte-li ještě před dovolenou čas, vyplatí se posílit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno