Opatrné používání!

Bronzer je vlastně takový zlatavý pudr, který vám pomůže sjednotit odstíny vašeho nestejnoměrného opálení. Používejte ho ale s mírou a nezapomínejte, že vedle celého obličeje jej musíte použít i na krku, uších, kolem kontur vlasové linie a až dolů k dekoltu. Jestliže chcete podpořit plastičnost obličeje a nechat vystoupit jeho přednosti, používejte bronzer souměrně podél obvodu obličeje s důrazem na lícní kosti. Skvělou práci přitom odvete se dvěma odstíny, které většinou bronzer obsahuje.

 

Naše tipy

Pokud chcete vypadat jako přitažlivá snědá princezna, vyzkoušejte bronzující pudr Artdeco. Překvapí vás svou kvalitou i působivě elegantním provedením se zrcátkem. Tento pudr navíc obsahuje hned dva odstíny, díky kterým jej hravě přizpůsobíte své opálené pokožce. Tento pudr je univerzálně použitelný a vhodný také ke konturování.

Jestliže se nejen v létě spokojíte s poněkud levnějším pomocníkem, pak je tu pro vás bronzující pudr od značky Rimmel. Opět je vyveden hned ve dvou odstínech hnědé a zajisté vás mile překvapí i svou nízkou cenou.

Poohlížíte se po bronzeru, který spolehlivě splyne s odstínem vašeho opálení? Vyzkoušejte bronzující pudr Frais Monde, který je vám k dispozici hned v několika snědých tónech. Tento speciální bronzer můžete použít i tehdy, pokud nemáte možnost se důkladně opálit. Sám vám dodá lehce snědý vzhled a to bez hodin nutně strávených na slunci. Spolu s tím také vaši pleť zregeneruje a dodá jí potřebnou energii. Máte strach z vrásek a předčasného stárnutí pleti? S bronzujícím pudrem Frais Monde už se nemusíte neúprosného běhu času bát! Tento speciální pudr stárnutí pleti předchází a vrásky spolehlivě redukuje. Navíc chrání a hydratuje vaši pleť v průběhu celého dne. Kvalitní bronzery za přijatelné ceny najdete v nabídce e-shopu www.elnino.cz, který pomáhá ženám být krásnější.

Zaujaly vás estetické a ochranné účinky bronzerů? Buďte za snědou krásku, co má styl, a začleňte bronzující pudry do svého pěstícího a dekoračního kosmetického sortimentu. Užívejte si léto spolu s obdivnými pohledy mužů i žen, kteří touží po jednotě krásného opálení, zatímco vy jej už máte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno