Stropní svítidla a další osvětlení od MAXlight nejsou v České republice příliš známá. Zákazníci zaskočení přívalem levných předmětů z Asie, se totiž teprve učí řádně docenit kvalitu a unikátní design. Právě proto se e-shop Osvetleni.com rozhodl na náš trh přivést právě málo známé, zato však vysoce kvalitní produkty od méně známých značek ze zahraničí.

 

Skleněné lustry s puncem modernosti

Skleněné a křišťálové lustry byly vždy spojovány s přepychem a jedinečnými chvílemi strávenými příjemným odpočinkem. Zvláště sklo je dnes mezi designéry velmi oblíbeným materiálem. Široké možnosti zpracování spolu se stylovou rozmanitostí dává vzhledu budoucího svítidla téměř neomezené možnosti. V podání modelové řady DIAMANTE, odrážející světlo v broušených plochách sklíček a luxusním pochromování, jde o spojení přímo magické. Kombinace neotřelého vzhledu, vysoké efektivnosti a dlouhodobé užitnosti dělají ze svítidel MAXlight ideální osvětlení do obývacích prostor, ale i do hal nebo společenských místností. Podobné svítidlu MAXlight Diamante je také MAXlight Prezzio.

Osvětlení, které vytváří atmosféru

Nezapomeňte, že efektní vzhled není vše. Nemá cenu kupovat produkt, jenž sice krásně vypadá, ale o plnohodnotném svícení se nedá hovořit. Značka MAXlight na takové kompromisy nepřistupuje. Její stropní i nástěnná svítidla dokáží v místnosti vždy vykouzlit tu správnou atmosféru. Potřebujete pokoj opticky zvětšit, vytvořit uvnitř příjemně inspirující prostředí k práci, nebo naopak osvětlení mezi čtyřmi stěnami utlumit pro ničím nerušený odpočinek? Z bohaté nabídky svítidel si jistě vyberete přesně to, které zrovna potřebujete. Vysoká kvalita bez kompromisů – takový je e-shop Osvetleni.com.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno