Ale nejsou to jen andílci v růžových šatičkách, kteří si rádi občas připraví něco dobrého. I malí kutilové se nechají svést a chopí se nože, hrnce nebo vařečky. Pustit je však hned od začátku do opravdové kuchyně zavání přinejmenším nepříjemným úrazem, a co tedy s tím?

 

Nabídka dětských kuchyní vás zaručeně překvapí

Pořídit jim kuchyňku jako hračku! Je to snadné, výrobci dnes nabízejí velké množství modelů s nejrůznějšími funkcemi a vychytávkami. Trouba tak po zapnutí svítí, konvice hvízdá, mikrovlnka se otáčí. Ty nejlepší pak nabídnou malým kuchařům i tekoucí vodu nebo realistické zvuky při přípravě jídla (smažení, dušení, pečení). Nezapomeňte však, že ta správná dětská kuchyňka by měla být dostupná především ve vícero barevných provedeních, aby si na své přišli kluci i holčičky.

Spolu s kuchyňkou můžete zároveň pořídit také milého a přítulného strávníka, který všechny připravené dobroty sní bez nejmenších námitek. DORIS Velký plyšový medvěd tenhle úkol zvládne na jedničku, a navíc poslouží jako šikovný kamarád pro rychlé usínání. S ním se děti žádných nočních návštěvníků rozhodně bát nebudou!

 

Myslete i na sebe

Vaříte ráda, ale musíte neustále odbíhat k plačícímu robátku? Velkým pomocníkem pro vás budou lehátka pro miminka. Jsou bezpečná, pečují o zdraví zad a pohybového aparátu a dítě z nich navíc skvěle uvidí na to, co děláte nebo se zabaví šikovnými interaktivními hračkami. Skvělá je třeba interaktivní multifunkční kostka pro nejmenší.

A až budete mít všechno hotové, nezapomeňte se také odměnit. Dát si na chvíli nohy nahoru u dobré kávy není rozmařilost, ale nutnost. Jen tak budete mít vždycky dost energie na další aktivity!

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno