Máte v sobě dlouho skrývanou uměleckou duši a potřebujete trošku popostrčit, aby se naplno projevila? Stavebnice LEGO Art budou tím správným motorem pro vaši kreativitu. Poskládejte z kostiček LEGO portrét Batmana, logo Rolling Stones či mapu světa.

Řada stavebnic pro dospělé LEGO Art přenáší umělecká díla do světa kostiček. Poskládejte repliku uměleckého díla, nebo vzdejte hold své oblíbené hudební kapele či komiksovému hrdinovi. Stavebnice LEGO Art se samozřejmě můžou stát i vkusným dárkem k narozeninám či k Vánocům.

Dokonalý dárek pro fanoušky Harryho Pottera

Díky stavebnici LEGO® Harry Potter™ Erby bradavických kolejí můžete zavzpomínat na své dětství a vrátit se alespoň v myšlenkách zpátky do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Je jen na vás, zda se rozhodnete poskládat znak Nebelvíru, Zmijozelu, Mrzimoru či Havraspáru.

LEGO Art

Připravte se, že skládání tohoto uměleckého díla si vyžádá pořádnou dávku trpělivosti a soustředění. Stavebnice totiž obsahuje celkem 4249 kousků. Abyste se na skládání pořádně ponořili, nalaďte si i při soundtrack z Harryho Pottera.

Poskládejte si oblíbeného hrdinu či padoucha

Stavebnice LEGO® Art – kolekce Jim Lee – Batman vás přenese zpátky do města zločinu Gotham City. Jste fanoušky Batmana, nebo vám vždy více imponovali padouši Joker a Harley Quinn? S touto sadou kostek si můžete postupně poskládat všechny 3 komiksové postavy z dílny DC Comics.

LEGO Art

Také u této stavebnice počítejte s delší časovou investicí, výsledek však 100% stojí za to. Jedna strana portrétu hrdiny či padoucha měří 40 cm. Skvěle tak ozdobí stěnu v dětském pokojíčku, ale i ve vaší pracovně.

LEGO myslí i na milovníky rockové hudby

Patříte mezi věrné fanoušky legendárních Rolling Stones? Díky stavebnici LEGO® Art The Rolling Stones si můžete poskládat jejich ikonické logo vyplazeného jazyka, které bude ozdobou každé místnosti.

LEGO Art

Během stavění si můžete pustit a broukat největší hity kapely jako Start Me Up, Angie a (I Can’t Get No) Satisfaction. Připravte se, Mick Jagger a jeho kameny se valí do vašeho obýváku!

Lahůdka pro milovníky klasických animáků

Díky sadě LEGO Art Disney’s Mickey Mouse si můžete poskládat legendárního myšáka Mickeyho či myšku Minnie. Opravdoví fanoušci Disneyho možná budou uvažovat o investici do dvou sad, aby si je mohli vystavit hezky vedle sebe.

Stavebnice LEGO Art jsou důkazem, že na stavění plastových kostiček není člověk nikdy moc starý. Tak co, objeví se některá stavebnice z řady LEGO Art pod vaším stromečkem?

LEGO Art

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno