Dovolená na Slovensku vám nabízí řadu možností pro relaxaci během celého roku. V následujícím článku se spolu s vámi vydáme do jednoho z nejkrásnějších koutů – na Liptov. Vydejte se spolu s námi do přírody i za historií tohoto regionu.

Liptov pro sport, turistiku i milovníky historie

Liptov nabízí mnoho možností pro vyžití celé rodiny a na své si tu přijdou jak mladí tak senioři. Dokonalý relax v teplé vodě si můžete užívat ve vodním parku Bešeňová. Pro milovníky historických památek je tu Muzeum liptovské vesnice v Pribiline. Typickou architekturu Liptova můžete obdivovat v obci Vlkolínec a významnými památkami jsou také hrady Liptovský hrádek a Likava ..

Pokud se chystáte na turistiku, máte na výběr bohatou síť turistických a cykloturistických tras v Nízkých i Vysokých Tatrách. Obdivujete krásy podzemí? Pak jistě nezapomeňte navštívit Demänovskou jeskyni svobody. Liptov přeje všem lyžařům – v zimním období zde můžete využívat mnoho vleků a sjezdovek.

Ubytování

Na Liptově máte na výběr z bohaté nabídky chat, penzionů i hotelů. Hotel Liptov si můžete najít i přímo v Demänovské dolině. Nádherné prostředí Slovenské lesů vám doslova okouzlí a jistě se vám z něj nebude chtít ani odejít. Právě na tomto místě se nachází také hotel Björnsonka. Ubytování si můžete vybrat ve vámi preferované kategorii. Hotel Liptov Björnsonka má pro vás levné ubytování v hostelu i ubytování pro náročné. Výbornou volbou pro rodiny jsou rodinné pokoje s přistýlkami.

Chystáte sa na lyžovačku?

Hotel Björnsonka se nachází uprostřed lyžařského střediska Jasná. Ubytování v Jasné si tak budete moci vybrat v hlavní chatě, komfortní vile nebo hostelu. Ubytování Jasná nabízí možnost zakoupení výhodných balíčků během celého roku. Zabezpečené je také stravování a vy se budete moci naplno věnovat jen sobě a svému odpočinku. Po dni na čerstvém vzduchu si jistě rádi pochutnáte na typických Slovenská jídlech nebo specialitách mezinárodní kuchyně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno