Jsme společnost, která sídlí v centru Prahy. Máme čtyřpatrovou centrálu, kde je spousty oken. Sice tu máme uklízečky, které nám zajišťují vysávání podlah, utíraní prachu, úklid společných prostor a toalet. Oken je tu opravdu hodně, tak jsme se rozhodli, že jim to ulehčíme a okna necháme na pořádných profesionálech.

Od firmy, se kterou už roky spolupracujeme, jsme dostali kontakt na úklidovou firmu, která pro ně zajišťuje v rámci úklidů kompletní služby. Je to A SERVIS LIPKA s.r.o. Tak jsme si firmu prolustrovali na internetu a hledali nějaké recenze. Našli jsme toho spoustu a valná většina byly pouze velmi kladné odezvy a reakci od spokojených zákazníků. Už podle těchto kritérií vypadal firma A SERVIS velice dobře. Neváhali jsme a úklidovou firmu jsme zkontaktovali.

Telefon nám vzala velmi milá slečna, které jsme nahlásili počet oken a celkové rozměry, aby věděli, co je čeká. Ihned jsme domluvili termín realizace poptávky a obratem nám pak byl zaslán finanční návrh, který se nám opravdu líbil. Po této prvotní komunikace jsme už věděli, že firma to bude opravdu seriózní a že odvedou kvalitní práci.

A taky se tak stalo. Zaměstnanci firmy dojeli přesně ve smluvený čas, ihned si šli centrálu prohlédnout, aby věděli jakým způsobem postupovat a ihned se pustili do práce. Okna myli jedno za druhým, šlo jim to opravdu rychle, bylo vidět, že ví, jak na to. Vždy okno pomocí čistících prostředků dokonale vyčistili, setřeli a nakonec okno vyleštili pouze pomocí bavlněné pleny.

Okno pak bylo dokonale čisté a beze šmouh či tahů od leštění. Opravdu perfektní práce. Od té doby spolupracujeme si firmou A SERVIS v pravidelných cyklech jednou za čtvrt roku. A stále si drží laťku, kterou nasadili na začátku spolupráce. Vřele doporučujeme.

Na čištění koberců známe efektivní řešení

Už se druhý rok staráme s manželem o moji nemocnou matku. Přestěhovali jsme se k ní na dům, kde bydlela sama. Bohužel už není schopná fungovat samostatně, museli jsme se tedy uchýlit k tomuto řešení. Jelikož už i předtím neměla tolik sil, nestačila na úklid celého domu a taky to tak vypadalo, takže jsme jako první celý dům přestěhovali tak, abychom tam měli i s manželem své klidné místo.

02 Koberce 66

Zároveň se dům celý poklidil, umyly se okna, utřel prach, přestěhoval nábytek, pár zbytečných kusů se vyhodilo a dalo se to všechno do pořádku. Jediné, co nám dělalo vrásky na čele byly koberce po celém domě. Byly za ty roky zanesené špínou, zašlapané nečistotami a už zrovna nevoněly.

Jelikož je jich opravdu hodně, jsou po celém domě, tak jsme se rozhodli, že si na čištění koberců necháme objednat specialistu. Po brouzdání na internetu nám nejlépe vyšla firma A SERVIS LIPKA s.r.o., která má po celém internetu mnoho kladných ohlasů. Řekli jsme si tedy, že to bude dobrá volba a taky že byla.

Zaměstnanci firmy dorazili přesně v předem stanovený termín. Byli to tři muži, kteří vypadali velice sympaticky a byli velice ochotní a milí. Celý dům si prošli, aby si zmapovali, kde začít a jakým způsobem postupovat. Do domu donesli těžký kotoučový stroj na čištění koberců a ihned začali s prací. Bylo vidět, že s čištěním koberců mají bohaté zkušenosti, jelikož jim to šlo krásně od ruky.

Pomocí stroje zanesli hluboko do koberce kvalitní chemii, pomocí které odstranili veškeré nečistoty z koberce. Koberce zároveň vydezinfikovali, zbavili všech nežádoucích mikroorganismů a hlavně navrátili kobercům původní vzhled i barvu.

Opravdu kvalitní, rychlá a čistá práce. Firmu A SERVIS LIPKA můžeme jen doporučit, jelikož jsme od té doby s firmou spolupracovali již čtyřikrát a vždy všechno dopadlo na jedničku.

4 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den,
    jako každá žena, která se o sebe ráda stará používám make up. Jsem trochu nešikovná a při aplikaci se mi podařilo make up vystřiknout na zem. Dovedete si představit ten flek, který po něm zůstal na světlém koberci. Mohla bych poprosit o informaci, jak lze tento flek odstranit? Děkuji za odpověď.

  2. Poškozená podlaha – prosím je možné nějak opravit trochu poškrábanou podlahu? třeba vyplnit voskem, či jiným prostředkem? aby vypala zase jako nová? Děkuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno