Plné rty můžete mít i vy – živý kolagen se o to postará

Každá žena se s nimi nenarodí, tedy alespoň ne v požadovaném měřítku. Neexistuje snad žádná moderní dáma, která by si nepřála přirozeně vyšpulené, plné rty přímo vybízející k polibku. Jedná se o silnou zbraň, tak proč jí nepodpořit tou nejčistější cestou – živým kolagenem?

Představme si posilující lesk na rty s živým kolagenem, jehož účinky dokážou rty posílit a navrátit jim svůdnou plnost. Jde o inovativní výrobek, který citlivou pokožku rtů hydratuje, zvláčňuje a regeneruje současně. Nákupem tohoto přípravku získáte tak dva pomocníky v jednom. Omlazující a regenerační schopnosti pocítíte již po několika dnech pravidelného používání. Je to dáno tím, že balzámová konzistence správně zvolených ingrediencí chrání rty před vysoušením a tím je zaručená optimální výživa do hlubších vrstev.

 

Výhody pravidelného užívání kolagenového lesku

Kolagenový lesk na rty zvyšuje zcela přirozenou cestou odolnost a ochranu rtů vůči stárnutí a zároveň proti teplotním výkyvům. Zmírňuje podráždění a stojí za urychlením celkové regenerace. Při pravidelné užívání budou vaše rty opticky větší, krásnější a zanechají na vás stopu smyslnější povahy. Mějte i vy hladkou kůži na rtech, ať už jste v jakémkoliv věku.

Základní a mimořádně účinnou látkou posilujícího balzámu tvoří živý kolagen inventia Face, který dokáže vyhladit vrásky a dodat obličeji již dávno ztracenou jiskru. S neodvratitelným procesem stárnutí již nemusíte bojovat, jednoduše vyhrajte a prodlužte si život s mladistvým vzhledem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno