Doplňky pro miminka Orava

Bodyčka, bryndáčky a hračky jsou již klasickými dárečky, které se také hodí. Takové dárky však napadnou většinu lidí. Vy můžete být nápaditější! Nové mamince se určitě bude hodit monitor spánku, neboli chůvička. Ta mamince pomůže s hlídáním spokojeného spánku miminka ve chvílích, kdy nemůže být bezprostředně u něj. Chůvička má roztomilý tvar zajíčka a skládá se z přenosného přijímače a vysílačky. Chůvička Orava BM-4 má nastavitelnou citlivost zvuku, 2 kanálový přenos, je opatřena světelnou signalizací a funguje také jako noční uklidňující světýlko. Uvidíte, že z tohoto dárku bude vaše kamarádka nadšená.

img

Při sestavování výbavičky pro miminko je důležité myslet i na nepříjemné chvíle, kdy může být miminko nemocné. Dobrým dárkem proto také bude digitální teploměr Orava MT-330, díky kterému bude moci maminka neustále sledovat stav teploty dítěte. Velkou výhodou infračerveného teploměru je bezkontaktní používání. Není nutné miminko nijak obtěžovat, abyste mu teplotu změřili, stačí pouze namířit na čelo a teplota je změřena během 1 s. Chytrý teploměr se dá využít jednak pro měření teploty člověka, ale také pro změření teploty koupele, zda není moc horká, nebo teploty mléka. Infračervený teploměr Orava má velký přehledný displej, paměť na posledních 32 měření, rozsah měření lidské teploty od 32 – 42,5 stupně Celsia a měření teploty předmětů od 0 – 100 stupňů Celsia. Chytrý digitální teploměr Orava MT-330 je dárek, který se v domácnosti nové rodiny opravdu neztratí.

Líbí se vám chytré dárečky, které jsou praktické a potřebné? Můžete je zakoupit na internetovém obchodě http://www.orava.cz společně s dalšími doplňky a hračkami, které obchod nabízí.

1 komentář

  1. Ano myslím že tyhle digitální teploměry jsou dobré jak pro malé děti tak i pro dospělé. Nemusíte trápit dítě a měřit 3-5min teplotu, tohle je na hned. A vůbec nejsou špatně dárky pro někoho kdo čeká na dítě tak nějakou takovou https://www.miminu.cz/ tu výbavičku, ale samozřejmě je dobré se s dohodnout jestli už nějaké věci nemá. A co by se jí hodilo třeba do vybavicky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno