Tílka různých barev pro pány i dámy

Je nepochybné, že základ tvoří kvalitní spodní prádlo. Sem patří nejenom ponožky, podprsenky a kalhotky, ale i tílka. Jednoduchá a příjemná dámská tílka se hodí nejen pro zimu. I muži ocení pánská tílka například pro nošení pod košili či svetr. Kromě spodní izolační vrstvy mohou jednobarevná tílka sloužit i jako módní prvek. Dají se snadno využít pro techniku vrstvení, kdy vykukující kousek například ve větším výstřihu vytvoří zajímavý detail. Při výběru se orientujte nejen podle barvy, ale i střihu a použitého materiálu.

Pohodlné a hřejivé mikiny

Už máme vyřešenou spodní vrstvu oblečení a teď přichází na řadu svrchní vrstva. Ta by měla mít dobré izolační schopnosti a starat se o vaše pohodlí i při chladnějším počasí. Dobrou volbou jistě bude fleece mikina, jejíž materiál je na dotek velmi příjemný a slouží jako důležitý kousek oblečení při sportu i běžném nošení. Prodyšnost a lehkost jsou známé pro fleece mikiny a je to i důvod, proč jsou tolik oblíbené.

Vytváření zajímavých módních kreací bude hračka

Když vyberete kousky z kvalitních materiálů a ve správných barvách, bude jejich vzájemné kombinování snadné. Základem by mělo být černé a bílé tílko. Barva mikiny je čistě na vás a vašem vkusu. Sami jistě víte, jaké odstíny vám sluší. Je zbytečné bát se originálních kombinací a v žádném případě se nebojte naplno projevit svůj originální vkus. Důležité je nejen dobře vypadat, ale zároveň se cítit pohodlně a sebevědomě.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno