S čím si spojujete léto? Jako nejčastěji trávíte toto roční období, které mnozí mají za nejkrásnější v roce? Výlety, památky, turistiky, opékání … Relax nebo spíše aktivní dovolená?

Léto je obdobím, které si často spojujeme s kouzelnými romantickými zážitky. Ke jedním z nich může patřit i pobyt na zámku. Vyberte se na Chateau Herálec a prožijte zde dovolenou snů.

1.  Koupání v lomu

Specialita zámeckého pobytu na Chateau Herálec? Malá Kanada na Vysočině? Rozhodně koupání v lomu. Je nezapomenutelným zážitkem, který vás nabije energií a tak brzy na něj nezapomenete. Bílé kmeny bříz zrcadlící se na vodní hladině… Koupání i procházka… Když už tu budete na dovolené, určitě se sem vyberte, jsou to od zámku jen 2 kilometry. Na cestu vám na hotelu připraví piknikový koš plný dobrot.

2. Vzlet balónu nebo nebo vrtulníku ze zámeckého nádvoří

Spojení romantiky a adrenalinu? V rámci ubytování na zámku Chateau Herálec můžete zažít i toto. Představte si, co všechno uvidíte, když budete plout nad nádhernou  krajinou Vysočiny při západu slunka. Během letu si také můžete vychutnat malý „vzduchoplavecký piknik“, připravený v duchu luxusní gastronomie ze zlaté doby balonů na konci 19. století. No kdo by odolal?

Chcete ještě o něco větší dávku adrenalinu, dychtivé napětí a bušení srdce? Pak můžete vyzkoušet let vrtulníkem. Vzneste se nahoru ze zámeckého heliportu a vychutnejte si skvělý napínavý zážitek.

3. Zámecký Nordic walking

Nordic walking je z roku na rok populárnější rekondiční sport. Dal by se připodobnit ke běhu na lyžích. I co se týče účinků – posiluje svalstvo nohou i rukou a trupu, uvolňuje páteř, zlepšuje krevní oběh, zvyšuje celkovou kondici. Akorát v létě a bez těch lyží 🙂 Skvěle vám zpestří i odpočinkové dny během dovolené. Na Chateau Herálec máte k dispozici čtyři trasy, schůdné v každém ročním období:
  • Ulrichův mlýn tour – 16,5 km
  • Skorkovský rybník – 16 km
  • Stonetown – 11,3 km
  • Kachlička – 10 km

Bližší informace o trasách a Nordic walking hůlky vám poskytne luxusní hotel a jeho recepce.

4. Jízda zámeckým kabrioletem

Poznejte okolí zámku Chateau Herálec trochu jinak. Na čtyřech kolech. Představte si auto s otevřenou střechou a vás jako si z něj vychutnáváte krásy Vysočiny a dobroty z piknikového koše, které vám na recepci rádi připraví. Stylový stříbrný čtyřmístný Mercedes Benz třídy E si můžete během pobytu půjčit celkově pro čtyři osoby. Historické památky a přírodní krásy v okolí se už na vás těší.

Tak co, která ze zámeckých aktivit vás oslovila nejvíce? Kterou byste rádi zažili ještě toto léto, případně na začátku podzimu, zatímco jsou dny ještě teplé? Neváhejte a vrhněte se do zážitků, po kterých vám srdce piští.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno