Posledních pár měsíců se snad všechny ženy na světě včetně Vás zamilovaly do kosmetiky M.A.C. Ale co o ní vlastně víte?Jde o společnost Make-up Art Cosmetics, kterou více známe jako MAC Cosmetics tedy M.A.C. , Ve světě dekorativní kosmetiky není žádným nováčkem.  Kosmetice dali  příležitost přední  profesionální vizážisté, kteří mohli ohodnotit kvalitu na modelkách. Tím začal BOOM, spokojenost byla tak veliká, že se začala používat jen kosmetika M.A.C. a žádná jiná. Diky tomu se firma MAC Cosmetics se stala synonymem pro glamour look a poté se dostala oblibu i mezi celebritami. K dnešnímu dni  kosmetiku používají milióny žen v padesáti zemích světa, a to dokonce i v České republice.Mac Cosmetics není klasická kosmetika.

Společnost MAC Cosmetics založil v roce 1994 vizážista a umělecký fotograf Frank Toscan v Kanadě. V roce 1994 společnost odkoupila Estée Lauder a byl jí založen fond MAC AIDS na podporu lidem s virem HIV a AIDS. Koupí jakéhokoliv výrobku přispíváte na fond.

Společnost MAC Cosmetics mimo jiné aktivně podporuje životní prostředí. Má speciální recyklační program nazvaný Back 2 Mac, který vyzývá zákazníky, aby lahvičky, obaly a krabičky od použitého MAC zboží vraceli do obchodů MAC Cosmetics, které je šetrně zrecykluje. Dále se MAC může pyšnit tím, že žádné ze svých výrobků netestuje na zvířatech.

Mac Cosmetics

Přípravky MAC Cosmetics jsou  velmi kvalitní a za přijatelnou cenu. Většina žen samozřejmě nejvíce ocení rozmanitou nabídku. MAC Cosmetics nabízí širokou paletu stínů, pigmentů a odstínů make-upu, tudíž si tu vybere opravdu každá.

 

Novinkou však je, že  s MAC můžete být krásná i bez použití její dekorativní kosmetiky. Nedávno totiž představila řadu specializující se na péči o pleť, která zařídí, že Vaše pleť bude zářit i bez použití make-upu. Krom toho taky nabízí produkty pro krásu vašich vlasů a nehtů.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno