Překyselení organismu  – nemoc moderní doby. Většinu z nás trápí každodenní shon. Začíná to hned po té co Vám zazvoní budík. Nikdy nekončící množství úkolů, které většinou spadají i do dalších dní. Nemáte čas na nic, najíst se či  na chvilku vypnout? Těžko. A to je právě ono. Žijeme ve stresu a přestáváme relaxovat. Překyselení neboli Acidóza je už celkem známá nemoc, která většinou není nijak vážná. Ovšem budeme – li ji přehlížet může se vyvinout v mnohem horší zdravotní komplikace.

 

Co vyvolává překyselení

Překyselení může vyvolat např. sedavý způsob života, zloba, nevhodná strava, stres, špatná voda, dýchání, málo pohybu, znečištěné prostředí, káva, některé potraviny, káva, alkohol a hlavně kouření.

 

Příznaky překyseleného organismu

“Překyselený člověk je stále unavený, bez energie, nemůže se dospat, má neurčité bolesti ve svalech, hlavy, zad. Trápí ho ekzémy, podrážděné oči, nos, zácpy nebo průjmy”Máme-li správnou zásadito-kyselou rovnováhu v organismu, nemůžeme vlastně onemocnět. Získáním rovnováhy kyselin a zásad si lze chronické choroby zlepšit, ba i vyléčit.

Nejlepší volbou, jak snadno a rychle zjistit zda překyselení trápí i Vás je, zaběhnout do lékárny a koupit si papírky na měření Ph. Pokud si změříte pH moči, obvykle zjistíte, že je překyselená. Překyselená je vlastně krev a moč na to upozorňuje. První ranní moč se může mít pod pH 7, ale přes den by už měla mít minimálně pH 7 – ale raději ještě o pár desetin více.

 

Jen tři minuty denně a překyselení pryč!

Zde je pro vás několik tipů k odstranění překyselení organizmu. Začít můžete hned.

Každé ráno, ideální je po celý rok, nalačno vypijte dvě deci převařené vody (převařte si ji už večer, nebo ji už máte ve varné konvici!) s celou polovinou citrónu. Byť je kyselý, velmi “zásaduje”.

Každý den si udělejte dvě malá cvičení. Jedná se vždy jen o tři minuty! Pusťte si (třeba z Youtoube) nějakou africkou hudbu s bubny a začněte se podle hudby natřásat. Musíte řádně třepat každým kouskem těla. Představujte si, jak z těla ony kyseliny vyklepáváte, jak se vám třese každá z milionů buněk, které máme a z každé se ony jedovaté kyseliny odplavují.

Dejte si před sebe polštář. Klekněte si a ruce sepněte nad hlavou jako kladivo. Pevně je sevřete. Rukama začněte bušit vší silou do polštáře a vykřikujte hodně sprosté nadávky, hodně nahlas by bylo ideální. Jestliže to nejde, nevadí, můžete i potichu a tlumeně. Komu? To přeci víte nejlépe, koho byste potřebovali zmlátit, nakopat do zadku, seřvat. Vyplavíte tím přebytek emocí, které jsou největší příčinou překyselení.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno