Trápí-li vás chronické bolesti hlavy, kloubů a páteře, máte potíže s křečovými žílami, vysokým krevním tlakem či cukrovkou, je pro vás magnetoterapie to pravé. Kromě jmenovaného dokáže přinést úlevu od široké škály zdravotních problémů, neboť má protibolestivý efekt a stimuluje hojicí procesy.

Svěřte se magnetickému působení

Co je magnetoterapie? Její princip spočívá v působení magnetického pole, u něhož jsou správně nastaveny biotropní parametry týkající se frekvence, směru růstu, tvaru a intenzity pulzů na lidské tělo. Zaznamenané pozitivní účinky léčby magnetoterapií lze rozdělit do 6 léčebných skupin. Tuto léčebnou metodu, již bylo doposavad možné podstupovat pouze v ambulancích, lázeňských centrech a léčebnách, si můžete dopřát i v pohodlí vašeho domova. Zprostředkují vám ji moderní přístroje, které můžete sami obsluhovat. Vyznačují se vysokou účinností, technologickou vyspělostí a snadným ovládáním. V neposlední řadě vás zaujme jejich ergonomický design.

Účinky magnetoterapie dle 6 základních léčebných oblastí:

 1. Protibolestivé
  2. Myorelaxační neboli uvolňující křeče
  3. Protiotokové
  4. Rozšiřující krevní rečiště
  5. Detoxikační
  6. Hojivé, protizánětlivé, regenerační a protirevmatické

Pozor na infekční onemocnění

Mononukleóza či lehká mozková dysfunkce mají jednotnou příčinu, kterou je virové onemocnění. Co se týká mononukleózy, ta se nejčastěji přenáší úzkým mezilidským kontaktem prostřednictvím sekretů, jako jsou sliny nebo krev. Mezi její příznaky patří vysoké horečky, zimnice, nechutenství a únava. LMD se zpravidla dědí po rodičích, v mnoha případech je příčinou virová infekce během těhotenství. Lehká mozková dysfunkce spočívá v oslabené funkci nervového systému, což vede k poruchám pozornosti, hyperaktivitě, nočnímu pomočování či nerovnoměrnému vývoji intelektu dítěte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno