Vychlazené bílé víno k létu patří, nemyslíte? Nebo spíše nepohrdnete skleničkou červeného? Ať již patříte mezi příznivce bílého, či červeného, v pražském Winebaru seženete obojí. Víno, které jemně polaská vaše chuťové buňky. A dostane vás do té správné nálady.

Winebar je opravdu luxusní vinárna nacházející se v pražské Michli. A servírující ta nejlepší vína z menších evropských i světových vinic. Vína, jejichž jediný doušek váz zklidní a zharmonizuje. Vína, která by ve vaší domácí vinotéce rozhodně neměla chybět. Jaká ta jsou? I to se dozvíte z následujícího článku.

Přijměte pozvání na skleničku

Máte v plánu romantické posezení ve dvou? Setkání s přáteli, obchodními partnery, nebo přímo teambuilding? Uspořádejte ho ve Winebaru. Nad lahvinkou skvělého vína se tým stmeluje velmi dobře. A co takhle skutečná zážitková degustace a lekce párování vína s moderní gastronomií? Máte je mít. Nebo zkrátka jen máte rádi dobré víno a gurmánské delikatesy? I v tom případě, pokud jste dovršili plnoletosti, jste do Winebaru srdečně zváni.

Naučte se víno skutečně vychutnávat

Provozovatelé Winebaru víno berou skutečně vážně. Je pro ně nejenom lahodným nápojem, ale i koníčkem a posláním v jednom. Umí o něm zaujatě vyprávět, ale také ho profesionálně servírovat. Víno zkrátka milují. A naučí ho milovat i vás. A řádně vychutnávat.

Osobitý rukopis a rodinná tradice

S potěšením sobě vlastním pro své zákazníky objevují menší vinaře, v jejichž vínech je znát jejich osobitý rukopis a rodinná tradice. Doménou Winebaru jsou především unikátní rakouská vína stejně jako vína francouzská, italská, španělská, rakouská, německá a samozřejmě i moravská. Ale také vína bulharská, chillská a novozélandská. Ve všech případech se jedná o vína výjimečné kvality, a přitom cenově dostupná.

Jaké vinařské skvosty jsou v nabídce?

V menu Winebaru najdete vína bílá, červená, růžová i šumivá. Včetně pravého šampaňského. Skleničku či celou lahvinku si můžete vypít na místě. A k ní něco dobrého zakousnout. Je libo španělské, italské, francouzské, nebo rakouské sýry? Dejte si je! Stejně jako kalamáry v americké či sépiové omáčce, chobotnice v oleji, uzené ančovičky a další lahůdky. A zapijte je lahodným vínem.

Několikachodové degustační menu

Pokud vám zachutná, budete si moci další lahvinku odnést domů. Nebo dvě. Vyzkoušet také rozhodně doporučujeme několikachodové degustační menu skládající se z těch nejlepších lahůdek. Samozřejmě spárovaných s vhodnými víny.

Nakupujte na e-shopu

Nemáte čas na osobní návštěvu Winebaru? Tak si vína nakupte online. Nákup na e-shopu (eshop.winebar.cz) je velmi intuitivní. Vína zde můžete vybírat podle země původu, barvy i ceny. Každá lahev je doplněna podrobnou etiketou s informacemi o odrůdě, typu, obsahu zbytkového cukru i alkoholu.

Využijte štědrý věrnostní program

Velmi lákavě zní již v titulku tohoto článku zmíněný věrnostní program Winebar. V podstatě se dá říci, že čím víc si koupíte, tím méně za ně zaplatíte. Provozovatelé Winebaru jsou ale ještě více štědří. Jejich nabídka je totiž zpětná! Do věrnostního programu se započítávají všechny objednávky za období od 1. ledna 2018 do 30. dubna 2021. Na slevu přitom mají nárok všichni registrovaní zákazníci. Patříte mezi ně i vy? V tom případě neváhejte. A ostatním doporučujeme se registrovat. Začít totiž můžete hned s první objednávkou.

Výhody registrace na Winebaru

S registrací na Winebaru je samozřejmě spojena řada výhod. Těšit se můžete na různé výhodné akce a slevy na e-shopu. Zváni však budete i na chystané akce. K dispozici budete mít detailní přehled o zákaznickém kontu s kompletní historií vašich objednávek. A pokud se přihlásíte ještě k odběru newsletteru, budete veškeré pozvánky na chystané akce a informace o slevách pravidelně dostávat na e-mail. Ještě váháte? Neměli byste!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno