Mohlo by se zdát, že zavěšení obrazů na stěnách je již dávno minulostí. Málokdo už jim věnuje pozornost – jsou spojovány s interiéry v muzeích nebo s bytem starší tety. Nic však nemůže být vzdálenější pravdě! V současné době zažívají obrazy, přesněji nádherné fotoobrazy na plátně, svou renesanci a jsou vybírány pro různé interiéry. Stejně jako poněkud jiné, skleněné obrazy, které jsou mimořádně působivé a zároveň … praktické. Proč se vyplatí mít je ve svém interiéru?

Nádherný fotoobraz na plátně – který si vybrat?

Je zřejmé, že dekorace jsou vybírány tak, aby co nejlépe ladily s uspořádáním. Nejinak je tomu v případě nádherných fotoobrazů na plátně, mezi nimiž si každý najde něco pro sebe. Díky obrovskému výběru si na své přijdou jak milovníci klasiky, tak i modernosti. Krásné fotoobrazy na plátně zaujmou přesností vzorů a sytostí barev, stejně jako vysokou kvalitou. Je těžké je odlišit od skutečných uměleckých děl, ale lákají mnohem dostupnějšími cenami, a především velmi širokou rozmanitostí motivů. Výběrem vhodného rámu krásný fotoobraz na plátně skvěle ozdobí jak interiér ve stylu glamour, tak i dětský pokoj, stejně jako ložnici nebo obývací pokoj ve vintage stylu. Pro každého se u nás najde něco vhodného.

Skleněné obrazy – vynikající dekorace pro moderní interiér

Pokud hledáte něco avantgardnějšího pro výzdobu stěn, věnujte pozornost stylovým skleněným obrazům, které vypadají neobvykle a velmi elegantně. Jejich dokonale hladký skleněný povrch krásně odráží světlo a tím rozjasňuje místnost. Zároveň se díky tomu velmi snadno udržují v čistotě – můžete je mýt úplně stejně jako zrcadla. Skleněné obrazy jsou ideální pro interiéry uspořádané v glamour stylu, kde je důležitý působivý minimalismus, lesk a elegance, ale i pro moderní, eklektické uspořádání, kde je předností vkusná kombinace různých stylů a textur. Skleněné obrazy se perfektně osvědčí i v místnostech, jako jsou kuchyň a koupelna, kde převládají proměnlivé podmínky, včetně vysoké vlhkosti. Skleněné povrchy tím určitě nebudou trpět.

Krásný fotoobraz na plátně a skleněný obraz budou skvělou alternativou k jakýmkoli jiným nástěnným dekoracím. Stačí si vybrat vhodný motiv, ale to by neměl být problém – velký výběr znamená mnoho možností a každý má šanci se trochu vyřádit! Každý typ obrazu na stěně lze plně personalizovat. Díky tomu si můžete vytvořit vlastní originální obraz, například z oblíbené fotografie z dovolené nebo vlastní grafiky. V každém případě bude obraz jedinečný a umožní vám vyzdobit interiér bytu jedinečným způsobem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno