Vhodné střihy a materiály – to jsou prubířské kameny šití pro boubelky. Příliš volné oblečení totiž více ukáže než schová a navíc přidá kila. Výhodné jsou spíše střihy zdůrazňující postavu, které nepříliš těsně přiléhají na tělo. Látka, z níž je oblečení ušito, pak musí dobře držet tvar. Doporučují se především těžší a pevnější látky s podílem pružné složky. Těžší látka lépe skryje nedostatky postavy a jako bonus se i méně krčí a muchlá. Zvláště šaty koktejlové střihu a saka vyžadují opravdu precizní držení tvaru, což vám přesně tyto látky zaručí.

 

Modestia – obchod plný inspirace

Chcete se podívat, jak tato poučka vypadá v praxi? Navštivte e-shop Modestia. Oblečení tu předvádí skutečné ženy se skutečně plnoštíhlou postavou – žádné štíhlé slečinky, kterým by v nadsázce slušel i pytel od brambor. Kvalita použitých materiálů je tu vidět na každém kroku.

Zamilujte si ta správná písmena

Návrháři od Modestie doslova zbožňují písmena A a V. Písmeno A značí áčkové střihy, které zvýrazní poprsí a zároveň zakryjí větší boky a bříško. Písmeno V pak patří výstřihům, jejichž tvar postavu opticky prodlužuje. Ale zdaleka nejde o univerzální mantru boubelek, proto v nabídce oblečení najdete i mnohé další střihy, z nichž jistě některé z nich budou slušet právě vám.

A stejně pečlivě vybírejte i sukně. Ovšem ty dlouhé rozevláté vám příliš dobrou službu neudělají. Vybírejte ty s délkou po kolena. Patří-li vaše postava k těm, které nemají problém s širokým stehny a boky, budou se vám hodit klasické sukně úzkého střihu. V opačném případě sáhněte spíše po volnějším kousku, nebo po sukni áčkového střihu z pevné látky.

V e-shopu Modestia.cz je k mání velké množství modelů sukní, šatů, halenek, sáček, bolerek a dalších elegantních kousků v příjemné paletě barev, které váš šatník doopravdy prozáří. Vyberete si tu oblečení pro každou příležitost a vždy ve správné velikosti. Budete jistě překvapeny jejich pestrostí a nápaditostí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno