Komfortní bydlení po celý rok s nízkými provozními náklady

Zatímco klasické zděné rodinné domy často zaskočí své majitele vysokými náklady na celoroční provoz, u těch mobilních nízkoenergetických se to díky promyšlené konstrukci a optimální izolaci zaručeně nestane. Takových dřevostaveb je však na současném trhu mnoho, v čem jsou tedy modulární domy tak odlišné?

Představte si, že si po svatbě koupíte sami pro sebe malou garsonku. Ale co uděláte, až si pořídíte pejska nebo dokonce miminko? Prodáte současné bydlení a budete složitě shánět nové? Ne, pokud vám učarují montované modulární rostoucí domy od společnosti HOBBYTE:CZ, která je jako jedna z mála na našem trhu vyrábí. Místnosti lze totiž dokupovat postupně, a tak maximálně flexibilně reflektovat vaši současnou situaci. A jaké další výhody vám toto supermoderní bydlení může poskytnout?

  • tepelná pohoda uvnitř po celý rok
  • nízké náklady na provoz (o 40-60% oproti klasickým zděným domům)
  • odolnost vůči otřesům, větru, vodě a požáru
  • více vnitřního užitného prostoru díky optimální tloušťce zdí
  • nízká ekologická stopa

Navíc nebudete potřebovat žádné stavební povolení ani základovou desku. Vystačíte si jen s ohlášením stavby a zátěžovými dlaždicemi nebo zemními vruty. Samotná stavba je po přípravě základové plochy velmi rychlá – nastěhovat se můžete už za 24 hodin. A pokud si během několika měsíců najdete skvělou práci třeba na druhé straně republiky, můžete své mobilní bydlení  jednoduše přestěhovat do nové lokality. Inspirujte se na stránkách www.hobbytec.cz a vyberte si ten nejkrásnější a nejkomfortnější dům pro celou svoji rodinu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno