Nízkoenergetický dům na klíč je skvělou metodou, jak si během několika málo týdnů zajistit optimální podmínky k založení rodinného hnízda. Cena takového montovaného domu v jednodušším projektovém návrhu se dostává pod úroveň tržní hodnoty bytových jednotek. Není se tedy čemu divit, když se právě montované domy dostávají do popředí zájmu širší veřejnosti.

 

Montované domy přinášejí mnoho výhod

Montované domy ze SIP panelů zhotovuje na klíč společnost Hobbytec, která díky svým zkušenostem dokazuje, jak silným prvkem tyto dřevostavby dokážou být. Menší montované domy vás vyjdou i na něco málo přes půl milionu korun a dispozičně odpovídají klasickému bytu o rozloze 2+1.

Jedná se tedy o dostatečný prostor sloužící k vybudování početnější rodiny. S příchodem dalšího člena rodiny lze montovaný dům rozšířit o další místnost a postupně si tak vytvořit dokonalé sídlo bez jediné chyby.

 

Výhody montovaných domů ze SIP panelů

Montované domy ze SIP panelů přinášejí svým majitelům celou řadu doprovodných výhod. Tou hlavní je bezesporu snížení nákladů za vytápění až o 70 %. Nízkoenergetičnost je dána skvělým izolačním charakterem stavby. Konstrukce je postavena z jednoho kusu panelů, takže se v žádných místech nevytváří negativní tepelné mosty, které by se zasluhovaly o únik cenného tepla nebo klimatizovaného vzduchu.

Montované domy ze SIP panelů jsou navíc nehořlavé a odolávají škůdcům, plísni i hmyzu. Kromě toho se jedná o zdravotně nezávadný materiál vhodný i pro citlivější osoby.

Pokud vás montované domy ze SIP panelů zajímají trochu více, navštivte internetový portál na adrese www.hobbytec.cz.

1 komentář

  1. Já bych asi do montovaného domu nešla. Manžel dělá v montovně a když někdy vidím jaké výrobky z té linky jdou, tak se čekoholiv montovaného prostě bojím. Je to takový strašák možná už z dětství když nám bylo řečeno, že jsme montovnou Evropy. No a do toho přišel manžel s nápadem, který mě dostal do nebe. Že si prý uděláme na domech zelené střechy svépomoci. Myslíte si, že to zvládneme?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno