Můj obývací pokoj si už dlouho říkal o vymalování. Jednou jsem se do toho konečně pustil. Odklidil jsem nábytek, který stál u stěn pokoje a přesunul ho doprostřed místnosti, aby nepřekážel a přikryl ho i s kobercem plachtami.

 

Když byl pokoj vymalovaný a barva už uschla, dal jsem se do uklízení plachet a nábytku. Při tom jsem ale zjistil, že plachta, která kryla koberec, byla potrhaná. A protože mi barva při malování stropu hodně tekla na zem, prosákla na spoustě míst i na koberec. Z toho jsem teda radost neměl.

Nevěděl jsem, jak koberec vyčistit tak, abych to ještě nezhoršil. Už jsem měl všeho dost a radši jsem si objednal firmu. Jeden známý často v práci spolupracuje s různými úklidovými firmami, takže mi doporučil A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců a sedaček Brno, se kterým má jenom dobré zkušenosti. Zavolal jsem teda jim.

Brzy ke mně přijeli dva chlapíci, měli s sebou stroje potřebné k čištění. Ty mě zaujaly, takže jsem se poptal, co ty mašinky umí. Ta první byl kotoučový stroj s rotačními kartáči. Používají je na to, aby pořádně rozkartáčovali chemii do koberce a účinně vyčistili skvrny. To druhé byl hodně silný třímotorový vysavač, kterým se pak všechna špína a i ta použitá chemie odsaje a koberec je skoro suchý.

Bylo mi jasné, že kdybych se do čištění pustil sám, neměl bych šanci. Za prvé jsem vůbec neměl tak účinný čisticí prostředek jako oni. Kdybych se snažil skvrny čistit ručně kartáčem, asi by mi ruka brzy upadla, té síle stroje se prostě nevyrovnám. A s mým slaboučkým vysavačem bych z koberce odsál tak možná šestinu všech nečistot.

S A SERVISEM jsem byl fakt spokojený, všechny skvrny odstranili a ještě jsem si pány pěkně popovídal.

Mytí a čištění ve výškách, umývání střešních oken, skleníků, atrií, zimních zahrad. Výškové práce Brno

Vždycky jsem si potrpěla na pořádek, ale s přibývajícím věkem to bylo horší a horší. Ono se to nezdá, ale takové mytí oken je po padesátce už docela náročná práce. Už se mi s tím nechtělo tolik dřít jako dřív, ale ani jsem nechtěla mít špinavá okna. Proto jsem začala uvažovat, že si je nechám umýt nějakou úklidovou firmou. Poradila jsem se proto s jednou známou, aby mi dala doporučení, protože jsem věděla, že si nechává čistit okna a podlahy od úklidové firmy a doporučila mi A SERVIS LIPKA, s.r.o.mytí oken Brno, čištění fasád, práce ve výškách.

34823189 - cleaning windows with special squeegee

Hned mi dala na ně kontakt a vychválila je do nebe, takže jsem tam nevolala se strachem, že to budou vyhozené peníze, protože jsem věděla, že ona si potrpí na kvalitní služby. S milou slečnou na centrále jsem vyřídila všechny náležitosti, včetně data, kalkulace a podobně.

V domluvený den k nám přijeli tři pracovníci a pustili se do umývání našich oken. Pracovníci firmy se chovali velmi profesionálně a byli moc ochotní. Dále mi i poradili, jak o okna co nejlépe pečovat, až se budu chystat si je umýt sama – a to tak, aby mě to stálo co nejméně námahy. Dále mi na okna dali i impregnaci na sklo, po které se okna prakticky vůbec nešpiní, takže i tak s nimi mám minimum práce.

Byla jsem opravdu nadšená, protože odvedli vynikající práci – okna jsou vážně krásně čistá a lesklá a ještě se jako bonus jednalo o hrozně milé lidi. Tímto bych chtěla mytí oken Praha od A SERVIS LIPKA všem doporučit, protože jsou zárukou kvality. Určitě jsem se na ně neobracela naposledy, protože nabízejí i řadu dalších úklidových služeb.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno