Máte nějaké to kilečko navíc a nejde vám sundat ani deko? Trápíte se běháním, cvičením a je to k ničemu? Máte pocit, že přibíráte, jen se na jídlo podíváte? Nezoufejte! Patrně za to může váš chybný přístup k jídlu a zpomalený metabolismus.

Chybný přístup k jídlu může znamenat jediné. Pomineme-li, že patrně nejíte tučné jídlo a nejste fanouškem fast foodů, stojí za vaším neúspěchem zhubnout jediná faktická chyba – vaše tělo hladoví. Oč víc směšné se to může zdát, o to větší pravda to bude. Po profláklých dietách je tělo tak „zdecimované“, že je nuceno si další sebemenší sousto uložit. Přibírat tak paradoxně můžete i po paprice nebo rajčeti, kterými se snažíte zahnat hlad.

Jak funguje spalování?

Základem zdravého a efektivního hubnutí je keto-dieta, pro kterou jsou vhodné koktejly na hubnutí a jídla Chia Shake. Tato dieta se opírá o fakt, že tělo je udržováno v nasyceném stavu a paradoxně spaluje další příjem. Trávicí činnost střev a žaludku tvoří energii, kterou lidský organismus vnímá jako práci a začíná spalovat.

Chcete-li keto-koktejl na hubnutí, dál už hledat nemusíte! Chia Shake vás zasytí. Stejně dobrou službu vám udělají proteinové palačinky, chia puddingy, dietní polévky, dietní omelety, low carb smoothie, low carb müsli, tyčinky na hubnutí, oříšková másla a mnoho dalšího. Pokud by vás ještě trápil hlad, vyzrajete nad ním pomocí produktu s názvem Hunger Blocker. Ten obsahuje vlákninu z rostliny konjac, která v žaludku spolu s vodou nabude na objemu a pomůže s hubnutím.

Základ úspěchu =  ketóza

Není žádným tajemstvím, ani objevením Ameriky, že vysokoproteinová dieta skutečně vede k hubnutí.  A právě bílkovinná jídla jsou základem diety Chia Shake. Stravujte se pomocí balíčků Keto-, Proteinové- nebo Low carb diety a začněte konečně hubnout. V balíčcích najdete vše, co ke správnému trávení a potažmo hubnutí potřebujete. Jíte 5x denně jídlo Chia Shake, k tomu 500 g zeleniny + malé množství zdravých tuků a díky tomu, že se vaše tělo dostane do ketózy, půjde váha i objem ve sledovaných partiích dolů.

Co víc si přát? Jídla Chia Shake obsahují vysoký podíl kvalitních bílkovin, vlákninu, vitamíny a minerály. Jsou bezlepková, bez přidaného cukru, bez éček a zbytečných umělých ingrediencí. Jsou vyrobena v Česku a světe div se, dokonce chutnají! Díky rychlé expedici i dodání můžete začít hubnout už během dvou dnů. Pokud hubnete, zvolte si výrobky z řady Diet. Pokud sportujete, můžete zvolit Meal Shake s optimálním poměrem živin.

1 komentář

  1. Dobrý den, ano o chia už jsem dost slyšela je to vlastně super potravina stejná jako třeba Goji, a nebo i, kešu třeba. A věřím že to bude dost prospěšné ale dá se tím chia shakem stravovat třeba celý den? Myslíte že dokáže nahradit i třeba takové https://fitkitchen.cz/ krabicové diety? Jakože kompletně jídlo, na celý den? Díky za informace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno