Je sice teprve začátek listopadu, ovšem v supermarketech už koupíte čokoládové figurky Mikuláše. Každá hospodyňka navíc ví, že o dekoracích a vyzdobení domácnosti je třeba přemýšlet s předstihem, takže teď už doopravdy je ta vhodná chvíle.

Letošní předvánoční přípravy i Vánoce budou vlivem koronaviru jiné než obvykle. Z hlediska výběru dekorací jsou podstatné zejména dvě věci:

  1. Trávíme více času doma a budeme mít více volna na tvoření dekorací.
  2. Více nákupů musíme zvládnout online.

Využijte tyhle dvě změny ku prospěchu, nakupte na Mikaton.cz a vytvořte si doma překrásnou vánoční atmosféru.

Něco pro milovníky minimalismu

Není úplně vaším cílem mít doma svíčky a vánoční figurky na každé poličce? Pokud nepatříte k lidem, kteří milují tyto lapače prachu, jděte na to jinak. Vánoční atmosféry se dá dosáhnout i prakticky – třeba tím, že si pořídíte krásné zimní povlečení, na stůl dáte vánoční ubrus, vyměníte závěsy za nějaké s vánočním motivem apod. Méně je někdy více.

Pro ty, co nemají času nazbyt

Patříte k té části populace, jež nemůže pracovat na home office, chodíte normálně do práce, nebo snad pracujete ve zdravotnictví, kde je teď práce ještě více než jindy? Pak si pořiďte hotové dekorace. Jsou stylové a stačí je jen postavit na poličku či na stůl.

Pro milovníky ručních prací

Hledáte zábavu na dlouhé podzimní večery? Pak vás opět odkážeme na webové stránky galanterie Mikaton.cz. Koupíte tam spoustu produktů, jež vás podnítí v tvoření. Z hezké látky si vytvoříte závěsy, ubrus i povlečení. V kategorii kreativních potřeb najdete i Fimo hmotu, sadu na výrobu anděla, korálky, organzy a mnoho dalšího. Do výroby můžete zapojit i zbytek rodiny.

Tip: V e-shopu Mikaton.cz pořídíte i hračky, kabelky, sportovní potřeby a mnoho dalšího. Teď se nedá nakupovat jinak než online, tak popřemýšlejte, zda vám doma něco z tohoto sortimentu nechybí. Když už budete platit to poštovné… Navíc od 1999 korun je poštovné zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno