Dálný východ opředený tajemstvím i jeho zvyky a rituály nás v Evropě vždy fascinoval. Mezi erotickými masážemi je tak velmi žádaná právě japonská nuru masáž.

Tradiční masáž

Název této nezapomenutelné masáže pochází z japonštiny a v překladu znamená mazlavý, kluzký. Taková i nuru masáž je, protože se při ní používá speciální a velmi kluzký masážní gel. Ten se vyrábí z mořských řas a má mnoho pozitivních účinků. Je antibakteriální, pomáhá regenerovat a blahodárně působí na kůži, je tak vhodný i pro citlivou kůži. Je rozpustný a smývatelný vodou, nemusíte se tak bát užit si masáž i třeba během dne. Žádné mastné skvrny ani jiné zbytky na těle nezůstanou. Nuru gel navíc téměř nevysychá a je velmi kluzký, což masérka využije k tomu, aby mohla po vašem těle klouzat tím svým. Luxusní erotické masáže se totiž od těch klasických liší tím, že masérka je oblečená v sexy prádle nebo nahá a používá nejen své ruce a prsty, ale celé tělo. Při nuru masáži tak díky gelu tělem klouže po vašem bez náznaku lepení nebo tření a právě klouzání a masáž tělo na tělo vytváří jedinečný zážitek.

Odpočinek i pro mysl

Masáž působí také proti stresu a je relaxační pro tělo i mysl. Zahodit stud i obavy vám pomůže společná sprcha nebo koupel s masérkou, které se můžete na cokoli zeptat, ráda vám vše vysvětlí a ukáže. Masáž pak probíhá v příjemném prostředí, kde vás nikdo nebude rušit, a můžete si celou masáž vychutnat od začátku do konce. Erotická masáž je zpravidla zakončena vaším orgasmem, samozřejmě jen když budete chtít. Kromě orientální nuru masáže si můžete zvolit i jiné druhy masáží, například tantra masáž, která vás dokonale zbaví vnitřního napětí a stresu. Záleží jen na vašem výběru, kterému typu dáte přednost.

Odpočinek je velmi důležitý a při erotické masáži se dokonale uvolníte a načerpáte nové síly. Pracovní stres i všechny povinnosti budete zvládat s úsměvem na rtech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno