Pokud je to možné, snažte se předpokládané zvýšené výdaje kompenzovat přiškrcením rozpočtu v předchozích měsíci. Ale co když znenadání přestane sloužit třeba pračka? Pak je každá rada drahá a těžko můžete prát několik měsíců na valše, než našetříte odpovídající částku.

 

Nepříjemnost jménem Solus

Spotřebitelské půjčky nejsou v takovém případě dostupné pro každého. Stačí mít malý záznam v registru dlužníků jménem Solus, ke kterému přijdete už při zaplacení účtu za telefon nebo za elektřinu o jeden jediný den později a v obchodech si neškrtnete. Nebankovní HIT půjčka pro problémové klienty naštěstí tyto nepříjemnosti chápe. Vyřizují ji lidé, kteří vědí, že chybovat je lidské a že drobné opomenutí se může čas od času přihodit každému.

 

Bezpečné půjčky pro všechny

Žádný poplatek za zprostředkování ani za příslib kladného vyřízení půjčky. Peníze k vám dorazí rychle a bezpečně – to je základní heslo, které razí HIT půjčka. Je určena pro podnikatele i zaměstnance.

Půjčit si zde může každý, kdo:

  • pracuje a není ve zkušební ani výpovědní lhůtě

 

Opravdu, žádná jiná podmínka pro kladné schválení půjčky neexistuje. Bankovní registry ani registr Solus nejsou prověřovány. Nemusíte dokládat ani účel půjčky. Stačí si vybrat částku, jakou potřebujete (od 10 000 do 200 000) a podat online žádost. Schválení půjčky je rychlé, často už od 20 minut.

A jaké dokaldy budete potřebovat? Stačí vám občanský průkaz, dvě poslední výplatní pásky a dva výpisy z bankovního účtu za poslední dva měsíce.

HIT půjčka ale nediskriminuje ani osoby v důchodu.. Je  dostupná pro všechny žadatele do 69 let  půjčka pro důchodce, bez nutnosti cestování a bez nepříjemných právnických kliček. Velkým pozitivem je i možnost předčasného splacení s úsporou úroku.

TEL

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno