Dřeviny se od sebe odlišují v technických vlastnostech a každý kus nábytku se tak vyznačuje v rozdílných oblastech. Společnost Bogartech nabízí výrobu postele z borovice, ze smrku nebo z tvrdého buku. Podívejme se na jejich charakteristiku z trochu bližší perspektivy a vyzdvihněme si jejich výhody.

 

Smrkové postele

Smrkové postele jsou zhotoveny z typického českého dřeva, které se vv našich končinách považuje za jedno z nejkvalitnějších. Právě z těchto důvodů se společnost nemohla výrobě postelí z tohoto materiálu vyhnout. Smrkové postele představují symbol odolnosti, dlouhé životnosti a mimořádné pevnosti. Postel od společnosti Bogartech je určena k poskytnutí skvělého zázemí pro pravidelný odpočinek. Při výrobě se hodně sází i na celkový design, který díky své moderní stylizaci zkrášlí jakoukoliv ložnici. Užívejte si svůj spánek a těšte se na každý večer po náročném pracovním dni.

 

Borovicové postele

Borovice je dřevinou využívanou k výrobě nábytku již od nepaměti. Značné zkušenosti posbírané po staletí svého využívání předním řemeslníky se stávají skvělou předlohou pro současné výrobce. Borovicové postele jsou typickou ukázkou kvalitního zpracování dřeva. Kromě dokonalého vzhledu se setkáte i s pevností a odolností, což se pozitivně podepisuje na celkové životnosti nábytku.

 

Bukové postele

Buk patří do oblasti nejvyhledávanějších materiálů na výrobu nábytku vůbec. Pro své vlastnosti si ho oblíbili všichni přední výrobci, kteří nezapomínají na zařazení výrobků z tohoto dřeva do své nabídky. Bukové postele jsou tak jen přirozeným odrazem seriózního přístupu společnosti Bogartech. Zpracování do požadované byť detailní podoby je díky skvělým vlastnostem dřeva samozřejmostí.  

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno