Ski penzion nabízí možnost ubytování v prostorných apartmánech

Pro ubytování Kvilda nabízí ideální podmínky. Jde o zimní turistické středisko, kde se nachází celá řada penzionů a hotelů. Jedním z oblíbených jsou Apartmány Kvilda, které jsou vhodné zejména pro vícečlenné rodiny s dětmi či skupiny přátel, pracovních kolegů apod.

Každý z apartmánů ve Ski penzionu Kvilda je velmi prostorný. V největším z nich se bez problémů ubytuje naráz až 10 lidí, aniž by během pobytu trpěli nějakým nedostatkem místa. Interiéry jsou vzdušné, přesto velmi útulně a moderně zařízené. Najdete v nich vše, co potřebujete k bezproblémové zimní dovolené.

 

Na Kvildě najdete ideální podmínky pro zimní dovolenou

A proč zvolit právě obec Kvilda? Milovníci lyžování si zde přijdou na své. Přímo v blízkosti apartmánů je menší sjezdovka, na kterou se dostanete během pár minut. Náročnější z vás pak jistě využijí nedalekého lyžařského areálu na Zadově, kde je více než 10 kilometrů sjezdovek různých obtížností. Samozřejmě se dosyta „vyřádí“ i ti z vás, kteří upřednostňují běžecké lyžování. V zimním období jsou na Šumavě v okolí Kvildy v provozu desítky kilometrů tras, které procházejí i kolem oblíbených turistických míst, mezi něž patří kupříkladu Pramen Vltavy. Sportovně založení lidé si zkrátka na Kvildě přijdou na své.

Ubytování v apartmánech má velmi dobré hodnocení. Ne náhodou jsou prakticky každou zimu plně obsazené. Proto neváhejte a co nejdříve si i vy zajistěte své místo. Čekat až na podzim či do napadnutí prvního sněhu se rozhodně nevyplatí, může už být pozdě a vám nezbude nic jiného, než hledat alternativní, méně výhodné řešení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno