Internetový e-shop Ráj prádla se ale rozhodl tyto zavedené názory změnit. Kromě širokého výběru slušivých podprsenek, kalhotek, plavek nebo nočních košilek, ušitých z kvalitních látek a podle těch nejlepších střihů, nabízí také revoluci v oblasti nakupování. Zboží dostanete hned, ale zaplatíte jen to, co se vám skutečně líbí a to ostatní bez sankcí vrátíte. Více informací najdete v záložce Balík bez peněz TWISTO.

 

Vše pro vaši ložnici…

Najdete tu vše, co potřebujete pro pohodlné každodenní nošení i intimní chvíle ve dvou. Nabídka podprsenek je velmi široká. Přehledně odráží nejpoužívanější systémy číslování podprsenek. Najdete tu modely od velikosti A až po M. Například podprsenka Krisline Brillant pro majitelky s větším poprsím nabízí 132 různých variant velikosti. Myslí na malé obvody i ženy se svalnatým hrudníkem. Nevíte, která velikost podle tabulek sedne zrovna vám? Objednejte si jich několik a doma si vše v klidu vyzkoušejte. Nesedící modely jednoduše vrátíte (samozřejmě nepoškozené a s originálními visačkami). Spolehnout se můžete i na bohatý výběr spodních kalhotek, košilek ale i podvazků nebo korzetů.

 

… i nerušené chvíle na pláži

Na pláži žádné nedostatky pod oblečení neschováte, o to důležitější je vybrat krásný a dobře sedící model. Kolekce plavky pro ženy vychází z nejnovějších trendů (letos jsou oblíbené jednoduché barevné plochy a jemné květinové motivy) i dlouhodobě oblíbených vzorů. Nechybí ani možnost zkombinovat si plavky přesně podle sebe koupí různého horního a spodního dílu. A k dispozici jsou samozřejmě i pánské a dětské plavky spolu se slušivým plážovým oblečením. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno