Rozhodně nechceme hororovou dovolenou přivolat, ale pokazit se může už od začátku. Máte-li naplánovanou dovolenou hodně předem, nemůžete vědět, co se stane v době odjezdu. Můžete onemocnět vy, vaše děti či vnoučata nebo někdo z vašich blízkých, přijdete o práci, vykradou vám dům, budete mít problémy v těhotenství apod. Je jasné, že v takovém případě do cizí země prostě nepojedete. A přesně na to se vztahuje pojištění storna zájezdu.

Raději však počítejte s tím, že normálně odjedete, a předem si zařiďte spolehlivé cestovní pojištění. Nehřešte však na to, že zrovna vám se nic nestane, i když jedete jen na pár dní. Lidé provozující v zahraničí adrenalinové sporty jsou v tomhle většinou zodpovědnější a pojištění si zařídí. Ti, kdo cestují za poznáním a k moři, jsou lehkovážnější. Jenže i na takovém pobytu se může leccos přihodit. Odjet bez cestovního pojištění je nezodpovědné. Přitom je to záležitost několika minut a pár stovek korun, které vám mohou zachránit krk.

 

Pojištění od 36 Kč na den

Nejspolehlivější a nejširší pojistnou ochranu na českém trhu poskytuje ERV Evropská pojišťovna, která se specializuje výhradně na cestovní pojištění. Právem byla již 14krát v řadě veřejností a cestovními kancelářemi vyhodnocena jako pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním, podesáté za sebou získala ocenění Pojišťovna roku od Asociace českých pojišťovacích makléřů a na kontě má i několik mezinárodních úspěchů.

Svým zákazníkům nabízí prvotřídní péči. Provozuje nonstop asistenční službu v češtině, na všech kontinentech má svá Euro-Centra pro řešení problémů přímo na místě, škody vyřizuje vstřícně a rychle do 7 pracovních dnů.

Vstřícná je i nabídka cestovního pojištění. Kdo cestuje spíš jednorázově, ocení krátkodobé pojištění do zahraničí Sbaleno, jehož cena začíná už na 36 Kč za den. ERV Evropská nabízí pět balíčků tohoto pojištění, jež jsou uzpůsobené konkrétnímu účelu cesty, takže si vyberete, jedete-li k moři, poznávat cizí města, na hory či na aktivní a sportovní dovolenou.

Pokud rádi a často cestujete v rámci rodiny, ať společně či jednotlivě, doporučujeme celoroční cestovní pojištění MultiTrip. To totiž platí pro neomezený počet cest během roku a členové rodiny mohou cestovat i samostatně. Jedním pojištěním jste tak chránění všichni. Pojištění kryje léčebné výlohy až do výše 10 000 000 Kč a má nejširší pojistnou ochranu, kterou můžete na českém trhu dostat. Vyplatí se již při třech cestách do zahraničí ročně.

Pojišťovna, u které si zaplatíte cestovní pojištění, by vám mělo krýt záda i v těch nejhorších chvílích. Vybírejte ji tedy pečlivě. ERV Evropská je určitě správnou volbou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno